Intro na wordpress


(Szymon Labinski) #1

Witajcie!

Od jakiegoś czasu mam stronę ale teraz przyszedł mi do głowy pomysł, żeby trochę ją rozbudować i zrobić do niej intro. Zaprojektowałem sobie takie coś slab.pl/intro i dałem koledze do kodowania. Wszystko już jest super tylko powstaje problem z samym umieszczeniem tego na stronie. Chciałbym, żeby to wyglądało tak:

  • po wejściu na slab.pl (każdym, nie ważne czy użytkownik wchodzi na stronę pierwszy raz czy enty) ma się otwierać moje intro.

  • po kliknięciu w fotografia ma się otwiera mój blog.

Problem jest z drugim punktem bo wordpressa mam w głównym katologu czyli public_html i kiedy wrzucam tam moje pliki z intra to otwiera mi się intro no ale wtedy jaki mam dać odnośnik do tego kółka z napisem fotografia? Slab.pl nie mogę bo mnie odniesie do intra znowu.

Nie mogę zrobić też przekierowania, o którym myślałem. Bo jeśli zrobię przekierowanie slab.pl do public_html/intro to rozwalą mi się wszystkie dane na stronie, które są pod domeną slab.pl (np. obrazek slab.pl/zdjecia/1.jpg - nie będzie się wyświetlał bo jeśli slab.pl odnosi do slab.pl/intro to tam nie będzie folderu 'zdjecia')

Wiem, że piszę to w bardzo zagmatwany sposób ale mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.


(th3mon) #2

Coś podobnego kiedyś z robiłem w WP! Zrobiłem tak:

  1. Zrobiłem szablon w tym całym “silniku” wordpressowym.

  2. Potem zrobiłem stronę statyczną w edytorze po zalogowaniu się do panelu admina i tam ustawiłem ten szablon.