IObit Advanced System Care 9

Uwrażliwiam użytkowników tego oprogramowania, że jego instalacja na Windows 10 ( nie wiem, jak na innych systemach), może powodować brak możliwości pisania litery ziet przy użyciu komendy do tego przypisanej, t.j.( alt+x). Możliwe jest bowiem przypadkowe i nieświadome skonfigurowanie w pliku wykonywalnym “Screenshot.exe” tejże aplikacji takich ustawień, które przejmą kontrolę nad komendą (**alt+x) i nadpiszą do niej funkcję screenshot. Aby pozbyć się problemu nie ma innej drogi, jakkompletna deinstalacja Advanced System Care 9 przy pomocy IObit Uninstaller i ponowna instalacja  nowopobranego pakietu ze źródła IObit.**

To,że odkryłem “taki myk”  jest dziełem przypadku, dlatego podaję ten fakt do wiadomości wszystkim tym, którzy zgubili " ź" z klawiatury i głowią się nad przyczyną takiego stanu rzeczy.

Zła kategoria wstawienia postu Następnym razem jeśli będziesz mieć poradę co do innego programu  zapraszam na Download + programy i tam dodawaj komentarze

o’k, pierwszy raz coś wstawiam i mogę nie wiedzieć…dzięki. A tak nawiasem mówiąc, to gdzie znajdę Download + programy?

A ja uwrażliwiam , że instalowanie tego programu na Windows’ie 10 w ogóle nie powinno mieć miejsca! Program ten wykonuje najrozmaitsze czynności, tzw. optymalizacyjne, zupełnie bez kontroli użytkownika, z którymi Win 10 sam sobie doskonale radzi. Używanie go prowadzi w ten sposób jedynie do nieustannych problemów z tym systemem.

Wystarczy użyć ccleaner po czyszczeniu advanced system care, żeby przekonać się, ile śmieci dostawia ten program.

Autorytet w sprawach komputerowych - z forum fixitpc - Picasso pisała w temacie:

Ja wiem, że niektórzy obalają encyklopedię i polecają wątpliwej jakości programy. Pewnie mają wzgląd ekonomiczny, bo dobro użytkownika komputera - na pewno nie.

 Jestem przeciwnikiem takich wynalazków często bywa tak, że takie  programy działają odwrotnie, głównie przez swoje monitory uruchomione w tle.Wystarczy optymalizacja programem autoruns którym wyłącza się zbędne programy,usługi,zaplanowane zadania startujące z systemem,oraz oczyszczanie dysku i defragmentacja

http://www.dobreprogramy.pl/Programy,Windows.html

A wystarczy przecież>Monitor wydajności>Trójkącik pod"Zrzut ekranu">do Ctrl+Alt dodaj inną literę nie powodującą żadnej kolizji(zmień literę istniejącą).

Nie mam zamiaru się narazić, ale nie mam najmniejszych problemów z tym programem.

(Używam od dawna.  Aktualnie ASC 9 PRO, Windows10)

Zgadzam się z Tobą miałem już wiele przykrych niespodzianek z tym programem , Jedynie mam koło Avg zainstalowany Malware Fighter dobre opinie są na jego temat  ,  nic innego co jest związane z tą firmą. Od 3 dni po formacie przez ASC nie posiadam Żadnego oprogramowania do optymalizacji systemu i szczerze system działa bardzo dobrze:)