IOBit Game Booster czy Razer Cortex?

Wielokrotnie wracałem do Razera Cortexa i go usuwałem. Teraz używam programu IOBit Game Booster 3.4. Dziś jednak nabrałem wątpliwości, którego programu używać. Jedni w poradnikach na YouTube preferują IOBit Game Boostera a inni Razera Cortexa, a tyle ich obejrzałem że nabrałem wątpliwości. Pomóżcie mi podjąć decyzję i odpowiedzcie na pytanie: Lepszy jest IOBit Game Booster 3.4 czy Razer Cortex?

Zamiast bawić się z tymi programami, polecam samemu ustawić system pod gry. Jeżeli masz Windows 7, wyłącz Areo i inne tego typu zamulacze. Wyłącz różne programy, np. Dropbox, Evolve, OneDrive itd.

Przetestuj te dwa programy podczas grania i zobacz, który z nich odzyska większą ilość FPS-ów.

Te programy nic nie dają, może Razer jest lepszy, ale to tylko zużywa zasoby systemowe, wiem bo testowałem :wink:

Żaden nie daje i mam Windows 8.1. Może faktycznie nie ma sensu ich trzymać bo w przypadku mojego laptopa największy wpływ na FPSy ma procesor. Wiem że Cortex zużywa dużo zasobów bo muliło mi.

Również testowałem te programy, obecnie nie używam, bo nie warto.

Zdecydowanie lepiej jest zrobić optymalizację systemu systemu pod gry.

 

A jeśli już chcesz, to zobacz tu, masz tam na dole porównanie i wyniki testów w tabelce

http://www.ghacks.net/2015/05/23/do-game-boosters-improve-pc-gaming-performance/