iOS 14 BETA - oficjalna wersja

Cześć,

Po raz pierwszy biorę udział w publicznym teście systemu IOS.
Nurtuje mnie jedno pytanie.

Czy jak wyjdzie już finalna wersja (nie beta) ios 14 do pobrania to wtedy urzadzenie mnie o tym poinformuje? (Oczywiście po usunięciu profilu BETA)
Czy muszę czekać do aktualizacji co najmniej 14.1, aby aktualizacje dla mnie były dostępne?

Public? Jak Public, to oficjalna 14.0 przyjdzie jako jedna z aktualizacji. Gdy jej nie zainstalujesz, to bardzo prędko przyjdzie 14.0.1B1. :slight_smile:

W dowolnym momencie, jeżeli usuniesz profil, kolejną aktualizacją którą otrzymasz, będzie oficjalne wydania (ale następne!)

Czyli dobrze rozumiem, że gdy wyjdzie oficjalna wersja usuwam profil i otrzymuję od razu możliwość zaktualizowania z wersji BETA na wersję oficjalna? Z 14.0 BETA na 14.0?

Nie będę musiał przywracać systemu do 13.6 lub czekać na wersję wyższa niż 14.0?

Apple miesiąc wcześniej a może i lepiej odda finalną wersję dla testerów, czyli gdzieś wrzesień październik bo w listopadzie odda ją wszystkim. Jakoś to nazywa, ale nie pamiętam jak. Wtedy usuwasz profil dla wersji beta i już, ale możesz wcześniej usunąć profil i czekać na finalną tylko czy po to korzystasz z Public Beta? Chyba nie bo to bez sensu. Zawsze możesz zauważyć nie pociągnięcia i im zgłosić mniej lub ważniejsze i coś poprawia do finalnej wersji :slight_smile:

Ja czekam na macOS 11 public beta :slight_smile: