IP gracza

Witam. To że można sprawdzić Ip strony to mnie mniej interesuje. A czy można sprawdzić IP osoby z którą sie gra w kurniku(takie gry on-line) w okienku java script bądź rozmawia na czacie? Czy do tego jest potrzebny jakiś program czy co? Prosze o odp. Pozdro.

wydzielono z innego tematu

Zapewne idzie, poprzez sniffowanie przychodzących pakietów, np. tym -> http://www.networkchemistry.com/products/packetyzer/

Z góry mówię, że nie będę udzielać porad jak się z tego korzysta, albo umiesz albo nie :stuck_out_tongue:

Witam. Piniol a jak to ściągnąć? Tam jest coś że musze wysłać maila ale za baerdzo nie czaje bo nie znam anfielskiego.

Klikasz TU

Wybierasz źródło - np. Paris, France i klikasz na tą ikonkę po prawej stronie obok wielkości pliku :spoko:

SQEEST wielkie dzięki za program. A mozesz mi jeszcze powiedzieć jak sie nim posługiwać? Z góry dziękuję.

Złączono Posta : 06.09.2005 (Wto) 12:31

Piniol Tobie również dzieki za program.

Tutaj masz wszystko opisane:

:arrow: Packetyzer

Dzięki za opis. Ale jest on naprawde nieziemski(szkoda że nia ma krótszego). Pozdro.

Chyba żartujesz :roll: No cóż, takie czasy… Wracając do tematu, nie jest to proste, więc krócej nie można, a i tak nie jest powiedziane, że Ci się cokolwiek uda, jeżeli nie masz zielonego pojęcia o pakietach :stuck_out_tongue:

Piniol a czy ty to potrafisz bez problemu? W końcu jesteś informatykiem? Czy dla ciebie to jest proste?

No wiesz… Chciałbyś zmieścić opis na jednej kartce? To jest dość skomplikowany proceder, więć dlatego taki opis ;]

Sqeet a czy ty to potrafisz?

Się tym kiedyś bawiłem, ale to dawne dzieje :stuck_out_tongue:

Tylko na razie tą instrukcję mam… Po prostu trzeba przysiąść, wczytać się i zastosować… I tak fartem jest język polski, bo większość takich instrukcji jest w języku angielskim…

Niestety nie da się wszystkiego mieć na już i teraz… Czasami trzeba posiedzieć i poopracować :wink:

Nio, raczej potrafi :lol:

Przypuszczam, że Pinio w większosci przypadków zdaje się na intuicje… :wink:

…tu mozna działać na czuja - oczywiście jesli się już kilka latek z komputerem spedziło :smiley:

Święta prawda …nie wszyscy są polakami! Większość softu, dokumentacji, manuali, helpów etc. powstaje właśnie w j. angielskim, dlatego chociażby podstawowa znajomość języka jest bardzo wskazana…

Podpowiedź:

Powyłączaj wszystkie programy łączące sie z netem, zostawiasz tylko przegladarke z otwartą jedną stroną (tą z gierką), przechwytujesz pakiety w trybie promiscuous mode , limit ustaw sobie na: 10 kilobytes… Potem pozostaje tylko kombinowanie… Odrzucasz oczywiście swój IPi IP strony www, …szukany IP może więc być gdzieś wśród pozostałych :wink: Tutaj mozesz kombinować po zawartosci pakietów…

Wysil się troche… :wink:

Dzieki adpawl. zobacze moze cos wyjdzie.