Ipad vs. netbook

Przyklaskujcie sobie nawzajem… Ultrabooki są mimo wszystko grubsze od typowej klawiatury do tabletu i mają jeszcze jedną cechę na plus ale to nie wątek o nich.

Skoro pasują Wam tablety -OK! Mam na codzień dostęp i do tabletów i do netbooków - nie kupiłbym ani jednego ani drugiego…

:roll:

My tylko stwierdzamy fakty :slight_smile:

Te “fakty” są mocno podkolorowane…

Nie są podkolorowane. Ty na siłę próbujesz obsmarować tablety, a nie masz zbytnio żadnej argumentacji - czepiasz się tego, że nie ma fizycznej klawiatury oraz nie można regulować kąta nachylenia ekranu - to jest cecha urządzenia, nikt nie obwinia Apple o to, że na Mac Mini nie da się pograć, nikt się nie czepia netbooków, że mają mały ekran (w tym nie ma nic złego, problemem jest oprogramowanie, które nie jest dostosowane), nikt się nie czepia tanich drukarek na WiFi, że potrzeba routera - takie te urządzenia po prostu są i nic tego nie zmieni, zostały opracowane z myślą o czymś, więc po co na siłę uszczęśliwiać innych? Chcą, to niech sobie dokupią, ale po co pakować to w zestawie, bo ktoś potrzebuje fizycznej klawiatury do tabletu.

To w takim razie poproszę printscreena z ekranu netbooka na którym rzekomo nie można normalnie pracować.

:roll:

Ja mam netbooka i jestem zadowolony.

Tablet nie raz już testowałem i w sumie odpowiadałby mi tylko do czytania czegoś i nic poza tym.

W netbooku masz jednak tą klawiature i myszke - mi to bardziej pasuje.

własnego screena Ci nie “dam” bo nie mam netbooka ale przed zakupem tabletu wahałem się nad netbookiem więc wiem co mówię odnośnie interfejsu :slight_smile:

Screenu z netbooka nie dam, bo nie mam (ba, w sumie po co mi urządzenie, które nie spełnia moich wymagań), ale jak dasz jakieś rady, jak sztucznie wymusić 1024x600 na stacjonarce to chętnie.

jeśli nie masz w menu rozdzielczość ekranu (W7) takiej to nie wymusisz jej.

No to niestety nie pokażę :wink: