Ipconfig /displaydns - wyświetlanie z danego okresu czasu

Jak w temacie. Czy komenda:

ipconfig /displaydns

Wyświetla wszystkie domeny czy okres czasu jakiś? Jeśli wszystko, to jak ograniczyć do np. 24 godzin? Pytam, bo wpadłem na pomysł nagrania filmu z poradnikiem jak wyświetlić strony, które były oglądane po wyczyszczeniu historii przeglądarki. Może jest jakiś program zewnętrzny do tego?
Z góry dzięki :slight_smile:

P.s.: Jaka komenda do tego na Ubuntu?

Rekordy DNS trzymane są w pamięci cache zgodnie z tym jak ustawiona jest dana domena. Po wydaniu wspomnianego polecenia na liście masz Time To Live i po upływie tego czasu domena znika z pamięci cache. Pojawi się ponownie jak jakiś program o nią zapyta. Z filtracją będzie trudno, ponieważ każda domena może mieć inny TTL. Nic mi nie wiadomo czy czas przyjęcia domeny do pamięci cache jest rejestrowany.

Jeżeli chodzi o Linux, to zależy jaki Linux. Jeżeli jest systemd, to można kombinować tak Linux – view dns cache contents :Linux Freelancer

Zainstaluj sobie odpowiednie rozszerzenie do przeglądarki np. Tab Session Manager. W zależności jak skonfigurujesz, zapisze ci w pliku np. seję otwieranych stron, po zamknięciu przeglądarki.
Jak będziesz chciał to sobie ją przywrócisz.

To sesja, czyli co, historia, czy zestaw otwartych kart? Coś mi mówi, że to drugie.
@Bradlee Ubuntu 21.04 z Gnome’em.

Na GNU/Linux to będzie:

ifconfig

i sprawdź czy ma przełącznik od DNS-ów.

Raczej nie na temat ale możesz poczytać, choćby dla obycia z angielskim:

To się nie sprawdzi, dostaniesz jedynie domeny które były odpytywane, nie konkretne strony. Na przykład ta strona ma w sobie z odnośniki kierujące do dziesięciu różnych serwerów.
Kiedyś gdy standardem był http wystarczył by sniffer (ustawienie kart sieciowej w tryb promiscuous i program wireshark który odpytywał by nagłówki wysyłane po http. Teraz jedyną możliwością jest poprawne ustawienie w sieci lokalnej proxy www i skonfigurowanie tego wszystkiego w poszczególnych systemach i przeglądarkach tak by wszystkie zapytania szły przez tą pułapkę. Resztę doczytasz sobie w logach.

To drugie. Można rozszerzyć na opcje zapisu przez użytkownika lub opcję regularnego zapisu co x minut, najniższa wartość x to chyba 1 minuta.