iPhone 3G czy palmofon?

Napisałem już, wszystko ma wady, w wypadku iphona jest to pękająca obudowa, w przypadku N95- jakość wykonania, a diamencika- klawiatura, i czasem niedopracowany soft (porównuje z iphonem). :stuck_out_tongue:

klopas- diamencik nie przebija iphona, a już na pewno nie pod względem wygody użytkowania. Co mi z tego ze jest wypchany po brzegi, jak ja potrzebuje tylko 50% tego, co oferuje?

Kipizer- nie myślę, ze każdy kto przeklnie iphona jest dzieckiem neo. Nie napisałem tego, ty to sobie uroiłeś.

moim zdaniem, jeśli ktoś, wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia i nie ma/miał z nimi styczności, to można sie kłócić: “iphone lepszy!” " nie! HTC lepszy!". Ale jaki to ma sens?

“problem a staje się przyjemnością”

Może i przyjemność, ale dla masochisty. :x

Jeśli nie chcesz wierzyć mi, ze używam iphona, to nie wierz. Stosuj taktykę, którą wymyśliłeś (bo bynajmniej, ja takiej nie stosuje).

aaa… i jeszcze jedno

Złośliwość zostaw dla starych babć.

pozdr. :slight_smile:

Stwierdziłem że wezme Nokie E51 (nowy, jako telefon za 500zł) + Dell axim x51v (nowy z zagranicy za niecałe 500zł) jako przeglądanie internetu. Co o tym uważacie?

E51 jest fajna, raczej nie pożałujesz :smiley:

ale na twoim miejscu nie oszczędzałbym, i wziąłbym iphona, obsługa ekranu jest idealna no i posiada najlepszą mobilną przeglądarkę internetową.

Ale jeśli wolisz nokie- proszę bardzo, ja nie mam nic przeciwko. :slight_smile:

Co do wad iPhona to chyba jest ich troszkę więcej… ale to tylko moja SUBIEKTYWNA opinia. A wadom diamenta ja nie przeczę.

Ja nic sobie nie uroiłem tylko po analizie twoich wypowiedzi, wyciągnąłem z nich pewne wnioski. Dziwi mnie Twoje założenie z którego wynika że ludzie wypowiadający się źle na temat iPhona nie mieli go nigdy w ręku. Jeśli o mnie chodzi to ja mówiłem że nie używałem go i że wypowiadam się na jego temat na podstawie artykułów i opinii przeczytanych na różnych forach internetowych i portalach, które według mnie ją wiarygodne.

Wierze Ci że używasz iPhona a także że jesteś nim zachwycony. To według Twoich wypowiedzi można wywnioskować że to Ty nie wierzysz nikomu kto się na forach internetowych wypowiada.

Przypomnę Ci jeszcze że moje wypowiedzi na temat iPhona są subiektywne, a że żyjemy w demokratycznym kraju gdzie każdy ma prawo mieć własne zdanie i je głosić. :-o

Kończąc, to nie złośliwość a ironia :o

Pozdrawiam

Do patryk_patrol

Nokia E51 jest bardzo fajna, ale nie wiem czy będzie Ci wygodnie nosić się z dwoma urządzeniem.

to kup tańszego fona np. M3000… coś jak iPhone ale z niższą ceną :stuck_out_tongue:

Nie wiem czy diamencik ma mniej wad od iphone. Może hardwarowo prezentuje sie ok, ale w praktyce jest gorzej.

Co do iphona: mi brak MMS nie przeszkadza, mam e-mail. Te “wady” to brak czegoś, czego nie potrzebuje. :stuck_out_tongue:

Wole szybkiego iphona, z brakami, niż wszystkomogącą wieszającą się N95. :slight_smile:

Wierze w wypowiedzi, miałem przed sobą moment wybrania telefonu komórkowego, i czytałem o każdym z telefonów, jakie przyszły mi do głowy. O iphonie było najwięcej niechlubnych komentarzy. Więc myślałem to co Ty: szajs, zło i duże braki.

OK. Zdecydowałem się na HTC Tytn. Byłem pewny ze nie ma nic lepszego, ale do czasu… pierwsze spotkanie z iphonem. Myślałem: zobaczymy jak wygląda z bliska ten ■■■■!

I… bawiłem się 4 godziny w niemieckim sklepie. nawet nie zauważyłem ze tyle czasu zleciało.

Teraz rozumiesz moje stwierdzenie (nie używałeś- nie komentuj)?

Proszę bardzo, moje zdanie jest bardzo subiektywne.

Bynajmniej, iphone nie jest ósmym cudem świata, żaden telefon nie jest.

miałeś N95 że mówisz że się wiesza? nie używałeś nie komentuj bo N95 chodzi lepiej od iphone…

używałem N95, i się wieszała, miała dużo programów na pokładzie (około tyle co iphone). Z kolei ty się też nie wymądrzaj, jak nie wiesz, bo każdy ci powie, ze iphone działa bardziej płynnie od N95, z programami na pokładzie. :roll:

N95 poza kilkoma wadami to całkiem spoko telefonik. Więc się na mnie nie gniewaj :smiley:

ale pewnie miała soft v12 który robi z n95 porażkę :wink: z v21 lub v30 iphone tak samo chodzi…

ja się nie gniewam bo jak można się gniewać o jakieś durne telefony? :wink: a z resztą ja nie mam n95 ale użytkowałem ją :slight_smile:

Może i miała, ja nie sprawdzałem, też nie miałem nokii N95 na własność, użytkowałem ją kilka dni. Czysty symbian chodzi szybko, ale z czasem wgrywania programów… mulił mi coraz bardziej :? . Iphone chodzi przede wszystkim płynnie. Nawet jak przymuli (co się rzadko zdarza) to i tak na kilka sekund.

fakt, dwa durne telefony… :smiley: raczej nie ma się o co kłócić, bo porównywanie tych dwóch fonów mija się z celem. :slight_smile:

Osobiście uważam, że iPhone (pomijając jego zalety i wady) jest ciekawą propzycją dla osób młodych lubiących ładnie wyglądające gadżety. Natomiast jeżeli chodzi o funkcjonalność to każdy PDA z Windows Mobile na pokładzie bije iPhone’a na głowę. Niestety ilość programów na iPhone’a jest jak dla mnie niezadowalająca a szczególnie brak takich programów jak Word czy Excel dla mnie dyskfalifikuje ten sprzęt. System Windows Mobile 6 i nowsze jest bardzo stabilnym systemem i z doświadczenia wiem, że większość problemów takich jak zawieszanie się PDA spowodowane jest nie przez system tylko przez jakieś beznadziejne, źle napisane programy.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje takiej funkcjonalności jaką daję Diamond to może równie dobrze kupić sobie jakąś NOKIE na Symbianie bo iPhone jest niczym innym jak próbą zapełnienia tego coraz bardziej popularnego segmentu rynku jakim są palmtopy przez Apple.

A jeśli chodzi o wielką kampanię reklamową iPhone’a to potwierdza ona moją tezę, że im gorszy towar tym lepiej go trzeba reklamować.

hmm… jak iphone możne obsługiwać formaty konkurencyjnego Microsoftu? To byłoby zabójstwo dla Appla.

Śmieszą mnie te profesjonalne arkusze kalkulacyjne w telefonie. Bo niby co napiszesz na takim małym ekraniku? Może jeszcze mi prezentacje w PowerPoincie zrobisz?!

Na iphona jest bardzo dużo aplikacji, większość darmowych, część płatnych (nie kosztują fortunę). I co ważniejsze- działają stabilnie, bo są testowane przez Appla.

ja z doświadczenia wiem, ze WM nie jest stabilnym systemem. Jest przeładowany. Mam winde w kompie, i mam jej dość, po co mi ona w telefonie? Może jeszcze ją wpakują do zegarków na rękę, żebyś mógł zrobić prezentacje w Power Poincie? :roll:

Apple niczego nie zapełnia, on tylko chce więcej kasy. Produkuje świetnie sprzedające się iPody, MacBooki, to czemu nie zacząć by z smartfonami?

Co do twojej tezy, jest bez sensu. W TV zareklamują coś, to ty od razu stwierdzasz ze ta rzecz jest beznadziejna? To idź kup podróbkę iPhona (hiPhona) bo go nie reklamują, na pewno jest bardzo dobry (wg. twojej tezy).

Koledzy ale czy jest sens ciągnąc dalej ten temat??

Jak byście nie zauważyli to osoba zakładająca ten temat już dawno wybrała :slight_smile: A ostatnie kila postów to nasz przepychanki słowne i próby udowodnienia sobie nawzajem że iPhone jest lepszy od HTC Diamond i że HTC Diamond jest lepszy od iPhone. #-o

Wydaje mi się że temat został wyczerpany, wszystkie argumenty zostały powiedziane i temat kwalifikuje sie do zamknięcia.