Iphone 3g najlepiej na jakieś BB

Witam,

Mam do wymiany Iphona 3g w pełni sprawnego technicznie z Simlockiem na sieć Era.

Niedawno wymieniany był digitizer i przycisk home.

Tylna część jest w “dobrym” stanie. Wiadomo strasznie się rysuje.

Nie działa przycisk do wyciszania reszta jak najbardziej.

Iphone jest po Jailbreaku IOS 4.2.1, okrojony z niepotrzebnych usług systemowych i deamonów.

Chodzi bardzo sprawnie i szybko. Do tego dodany multitasking.

Bateria wytrzymuje 2 dni przy słuchaniu muzyki i pisaniu esów, sprawdzeniu fejsa.

Dla osób zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia.

Do telefonu dołączam kabel usb.

Interesuje mnie wymiana osobista, tylko jako ewentualność uznaje przez Allegro.

W grę wchodzą telefony posiadające wifi, najlepiej jakieś blackberry(8520, 8900).

Kontakt przez Gg podane w profilu, ew. tu.

Pozdrawiam

proponuje zamiane na wpłeni sprawnego sonego ericssona elm’a, posiada gps, wifi, pudełko ze zgodnym numerem IMEI, słuchawki, kabel usb, przejściówka na mini jack,

telefon bez simlocka. kolor obudowy silver : http://www.google.pl/imgres?q=sony+eric … 29,r:0,s:0

A może interesuje Cię zamiana na Xperię X8?. Jest w kolorze niebieskim. Telefon ma rok. Ma lekko zdarty napis - “Sony Ericsson”, ale poza tym jest w stanie idealnym. W 100% sprawny. Dodatkowo ma wgrany menadżer plików, co umożliwia wgrywanie różnych dodatków z internetu (gier, filmów itd.). Telefon ze wszystkimi bonusami, czyli : ładowarką, kablem USB, słuchawkami, wymienną - tylna obudową, pudełkiem, gwarancją.

Już nieaktualne.