IPhone 3G pytanie o opinie

(kozunio12) #1

Chcę sprowadzić sobie ze Stanów telefon IPhone 3G. W/g danych producenta telefon ma kosztować ok. 200$. Chciałbym się zapytać, czy potrzebne będą do niego ewentualne przeróbki lub zmiana softu.

http://www.apple.com/pl/iphone

(Mienso91) #2

Dołączam się do pytania. Słyszałem, że 200$ będzie kosztował po podpisaniu umowy z AT&T wiec sam telefon bez umowy będzie prawdopodobnie dużo droższy :?

(Łukasz14) #3

kozunio12 , tak trzeba wgrać specjalnego soft’a, żeby działało w polskiej sieci.

Słyszałem też, że niedługo w Polsce mają się pojawić Iphone’y w Orange (został juz nawiżany kontak z Apple), a więc niedługo już będziemy korzystać z Iphone’a bez ściągania simlocka :slight_smile:

(Mienso91) #4

Kozunio12 chce sprowadzić ze Stanów - nie ma się co dziwić, w US jest często dużo taniej. Też mam zamiar kupić iPhone’a 3G w US tylko, że trochę w to wątpię żeby kosztował tylko 200$ (gdzieś czytałem, że to podobno cena po podpisaniu umowy z AT&T) Wie ktoś może jak sprawa wygląda z ceną?

Pozdrawiam :smiley:

(sosen86) #5

też mi się tak wydaje że raczej pusty telefon to tyle kosztował nie będzie. a w orange będzie dostępny i to już niedługo

(Berdys) #6

Cos wiecej.

http://www.computerworld.pl/news/154771 … e.3G…html

Bedzie w Erze i Orange. Jesli faktycznie bedzie tak malo koszowal- to biore :wink:

Byle byl bez simlocka i bez umowy. Marzenie ? moze nie…

Na razie cieszy fakt, ze nigdzie nie jasno napisane, ze cena bedzie z umowa. Jezeli jest, to tylko spekulacje piszacego dany news/artykul.

Poczekamy, zobaczymy :smiley:

Pozdrawiam i zycze milego weekendu :smiley:

(system) #7

199$ to cena w abonamencie.

a tu ceny iphone 3g w abonamencie u naszych sąsiadów i w irlandii…

iphone 3G ceny /// masakra, nie ma to jak europa, a w polsce będzie pewnie jeszcze drozej bo orange zawsze zdziera z ludzi