iPhone 3G S czy HTC Hero?

To ogromna wada, bo nie ma iTunes na linuxa [-X

EDIT:

Przypomniałem sobie jeszcze, że iPhone’a trzeba aktywować przez iTunes =D>

EDIT2:

@hehehe

Nie wszystkie aplikacje na iPhone’a są płatne, tylko 80 % :slight_smile:

AppStore jest dostępny w Polsce, za to sklep iTunes już nie…

Ludzie, a po co Jailbreak? #-o #-o

Ja akurat korzystam z WinXP :slight_smile:

Lol :o pierwsze słyszę o czymś takim :? o ile mi wiadomo,to iP aktywuje się poprzez podłączenie do iTunes :expressionless: a nie przez neta…

Tak,tylko,że te 20% to są jakieś gówna za przeproszeniem :wink:

O to mi chodziło :smiley:

No właśnie nie wiem :? Chyba po to:

Ja jakbym kupił 3GS nie robiłbym JB :wink:

A ty Kompil nie masz JailBreak’a ,tak?

To nie ma sensu go kupować… Bez jailbreak’a nie otworzysz plku .pdf czy .doc, nie będziesz miał torrentów, czy też własnego tła menu, ani ściągania plików, np.: .exe przez iPhone’a, zamiast kompa :x

Po więcej info zapraszam do tematu - nowy-iphone-t332159-135.html

Ja stwierdziłem, że Hero też mnie nie zadowala :o

Ale jesteś zmienny :smiley: więc nie bierzesz ani tego,ani tego? A można wiedzieć na jakiego się zdecydowałeś i dlaczego Ci nie pasują te telefony :?: :?:

Akurat w tym temacie nie było nic czego bym nie wiedział :wink:

Wiem :stuck_out_tongue:

Chyba na nic się nie zdecyduje…

iPhone odstrasza mnie ceną, iTunes i sporymi ograniczeniami ( pisałem wyżej… Żeby to pliku .pdf otworzyć nie mogło !?)…

Natomiast Hero słabymi grami ( jest ich mało i przez to, że Hero jest jedynym telefonem z multitouch, gry na Androida raczej nie będę wykorzystywać tego… ), aktualizacjami ( przez brak napisu Google na tyle telefonu nie można ściągać aktualizacji przez telefon, HTC samo ma robić je - a czy będzie robić i z jakim opóźnieniem nikt nie wie…) i mniejszą czułością ( chociaż i tak jest duża, to pewnie będzie taka jak w Magicu, czyli gorsza… ).

Jakieś pytania :smiley: ?

Czyli ma mniejszą czułość niż iP?

Tak więc chyba zdecyduję się na 3GS :wink:

Chyba,że do czasu pojawienia się iP w Polsce wyjdzie jakiś inny multimedialny telefon z multi-touchem :]

A jak myślisz? Bo rozważałem też takie coś.Zostałbym przy mojej Omni,a kupiłbym iPod’a Touch.Pobawiłbym nim się,zobaczył jak to jest i (jeśli by mi się to wszystko spodobało)za rok kupił nowego iPhone’a (który,miejmy nadzieję,będzie już posiadał przynajmniej BT :smiley: )

a teraz malutki off-topic

Wiesz może dlaczego nie nalicza mi postów? Cały czas mam 0 :expressionless:

koniec off-top’a

Jeżeli zależy Ci na rozbudowanych grach, podstawowych funkcjach ( Muzyka ) mniej na mini-komputerku - bierz iPhone. Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest mini-komputerek (odczyt plików .pdf, ściąganie plików i flash) - bierz Hero.

Różnica czułości jest minimalna. Jakieś 5 w skali 100 :slight_smile:

A co do pomysłu z iPodem Touch - ja na pewno bym tak nie zrobił. Chciałbym mój telefon zmienić na coś dotykowego, multimedialnego, jednak ważne jest dla mnie, aby mieć to pod ręką. iPoda nie nosiłbym cały czas w kieszeni… Po za tym iPod nie ma aparatu…

Ale decyzja należy do Ciebie. Ja mam MP3, filmów raczej nie oglądam, więc jest dla mnie zbędny iPod. A i internetu nie miałbym wszędzie - WiFi jest tylko w domu, a w iPhonie są pakiety internetowe od operatorów :slight_smile:

Off-top:

Nie liczy Ci postów, bo nalicza je tylko za wypowiedzi w Szeroko pojęte oprogramowanie :slight_smile:

Nie ja jeszcze jb nie robiłem ale zrobię z kilka dni na ipodzie i iPhone

Podam ciekawe linki nt. programów dla Androida. Może ktoś dzięki nim dowie się więcej o tym systemie…

10 programów, które warto mieć w telefonie z Androidem

Program Advanced Task Manager

Program My Tracks

Program Autobuser

Cyrket - Przeglądarka Android Market

Pierwsze kroki na Android Market - Przewodnik