Iphone 3G vs. Nokia N95 vs. Nokia N96... Co najlepsze?

Do MMSów też trzeba softa dogrywac :smiley:

Jakie programy nawigacyjne można na iphone zainstalowac?

xGPS i mamy offline

MMSy będą w sofcie 3.0, któy latem będzie

A żeby Iphone przypominał trochę nokię to ile softów trzeba wgrać i ile to będzie zajmowało??? I lepiej kupić 16 czy 8 GB??? :?

To ile gb chcesz to raczej twoja sprawa… A softa raz wgrywasz, robisz JB i wiecej nie trzeba:P kwestia wgrania programikow :stuck_out_tongue:

A przez bt sie da przesylac pliki, z reszta soft 3.0 to umozliwi :wink:

a ten xGPS jakie ma pokrycie polski? Czy są komendy głosowe?

no komendy głosowe są, pokrycie polski chyba takie jak ma google maps z tego co wiem ale mnie to nie interesuje bo i tak mam iPhone 2G :stuck_out_tongue:

mapy do xGPS trzeba samemu ściągnąć, albo gotowe już ściągnięte : http://myiphone.com.pl/download-Mapa_Po … _2_17.html

Cała Polska jest, ściągałem to i nie ma tylko największych dwóch powiększeń, których i tak się prawie nie używa, 2 jest wystarczające bo widać każdy szczegół

Nie żartuj. Niewypał roku, na dodatek słabszy od N95.

@ Carl Johnson

Najpierw przejdz sie do salonu i pobaw się tym Iphonem by potem nie było narzekań, że pisanie smsów jest nieintuicyjne (bo nie ma hardwarowej klawiatury), że marne zdjęcia, że mogłes mieć N95 i skrecić ważny moment kamerką w rozdziałce VGA ale masz Iphone niestety…

Wg mnie jeśli chcesz pykać w gierki i przegladać neta - Iphone

Do całej reszty N95 (ale w sumie ja brałbym N82, albo inną “jednobryłową” Nokię z serii “N”), albo tego kozackiego nowego INNOV8 =P~

JUDGE - a powiedz mi do czego używa się najczęściej komórki?? :]

do tych dwóch dodałbym jeszcze muzyke a to iPhone sprawuje się bardzo dobrze, w koncu to iPod Touch + telefon.

iPhoen ma wszystko czego potrzeba, może nie standardowo ale ilość aplikacji jakie są na niego dostępne zarówno w AppStore jak i w światku podziemnym + rewelacyjny multi touch sprawia że żadna nokia czy se nie mają z nim szans.

JUDGE, pisales chociaz na iphone? Bo ja z niego pisze i w ogóle mi sie nie myla klawisze, nawet podczas chodzienia :stuck_out_tongue: gdyby nie multitouch to uzywanie qwerty byłoby kijowe ale teraz to przyjemność :wink:

Nagrywanie filmików jest, w troche wyzszej rozdzialce niz QVGA i w 15fps :wink:

Telefony nie są do robienia zdjęć ale ten aparat co jest wystarcza do zrobienia fotki do mms czy do kontaktów :wink:

No i jest fajna aplikacja do fotek, robi 6pod rząd i wybiera najmniej rozmazane… Bardzo przydatne a na symbiany takiego czegoś nie ma :stuck_out_tongue:

Tak, i oczywiście że można, ale nie każdemu to odpowiada dlatego zaleciłem Carlowi by sam sie przekonał organoleptycznie czy woli tradycyjna klawiaturę czy nie :slight_smile:

Ja jednak wolę klasyczną, z wyczuwalnymi przyciskami, bo czesto mogę napisac szybką eskę zerkając tylko kilka razy na ekran. Nie jestem pewny czy tak samo bezbłędnie wychodzi to na dotykowym panelu - raczej nie. :slight_smile:

iPhone to zdecydowanie nie jest telefon dla niewidomych, którzy nie widzą ekranu 8)

Sam chciałem to napisac ale dałem “delete” by nie przypadkiem kogoś nie urazić :wink:

Ale myslę, że wyraziliśmy się jasno w tej sprawie. Na dotykowcach nie da się klikac po ekranie i ogladac w tym czasie dziewczyny w megamini przechodzącej obok :wink:

= = = EDIT 8 kw 2009 = = =

Ale niespodzianka :smiley:

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14492

żaden z nich tylko N97