Iphone 3G vs. Nokia N95 vs. Nokia N96... Co najlepsze?

Jak w temacie… :slight_smile:

Logiczne ze iphone… Po pierwsze ma multitouch, po drugie sa ciekawsze aplikacje, po trzecie iP jest lepiej wykonany, po czwarte lepszy system a po piate to apple :smiley:

A jeśli chodzi o jakość wykonywania zdjęć, wyszukiwarkę plików i Odt. Audio i wideo to też Iphone :? :? :?

nokia n96 a w ogóle ile masz kasy na fona

Na początku muszę nazbierać opinii o tym, a kasy jest tyle ile trzeba :smiley: :smiley: :smiley:

Tutaj się nie zgodzę. Zdjęcia zrobione n95 i n96 są dużo lepsze niż Iphone’a

i tylko dla zdjęć warto brać szmelc?

iphone ma wystarczające jak na telefon zdjęcia, nikt rozsądny nie używa aparatu w telefonie do robienia zdjęć np. do dowodu os. :stuck_out_tongue:

Czy wyraźnie to napisałem :?: :!: :o

iphone to przereklamowany szmelc a co ma iphone lepsze niż w n96 multitouch najlepiej weź HTC touch diamond pro albo HTC HD

PYTAM SIĘ O NOKIĘ N95, N96 I IPHONE’A 3G, a nie od HTC :roll: :roll: :roll:

oczywiście że iPhone 3G, bez mrugnięcia okiem wybrałbym zawsze iPhonea niż nokie.

tylko niektóre modele HTC jeszcze moze wziąłbym pod uwagę, ale tak poza tym nic nie ma szans z iPhone’m

dopóki sie nim nie pobawisz na dłużej (czytaj: dopóki go nie kupisz i nauczysz się posługiwać i dostosować do swoich potrzeb, a nie pożyczysz od kumpla na pare minut) możesz sądzić że to szmelc bo jest dość mocno, ale skutecznie i słusznie reklamowany.

Więc podsumujmy:

Odt. Filmów i Muzy - ?

Zdjęcia - Noia N96

Gry - Iphone 3G

System - Iphone 3G

Multitouch ma tylko Iphone 3G

A czy Iphone 3G ma WiFi, bo wiem, że nokie mają…

I który fon jest najlepszy do Słuchania Muzy i ogl. Filmów (chodzi mi o jakość i czy filmy się nie zacinają oraz w co trzeba konwertować) :slight_smile:

oczywiście że iphone ma wifi, a samo przeglądanie www przez iphone’a i multitouch to czysta przyjemnośc…

a weź teraz na nokii bez dotyku przegladaj strony… masakra.

nie bez powodu iphone stanowi 67% rynku mobilnych urządzeń na których przegląda się www.

muze można normalnie wgrywać mp3, ale filmy trzeba konwertować na najlepiej .mp4

są do tego bardzo dobre i darmowe programy.

iPhone jest rewelacyjny jesli chodz o multimedia… Na nim codziennie ogladam 1-12 odc anime wiec wiem co pisze :wink: muzyka tez super :wink: ale mozna narzekac na glosnosc bo troche cichy jest ale po usunieciu lub przedziurawieniu tej oslonki na glosnik jest lepiej… Safari (przegladarka) jest po prostu genialna (wlasnie z niej pisze), jak posiadalem htc universal ciezko sie przegladalo stronki ale teraz… Jest duzo szybciej i latwiej, multitouch sie naprawde przydaje

do słuchania muzyki są albo słuchawki albo głośniki komputerowe.

Słuchanie muzyki np. z telefonu uwieszonego na smyczy na szyi jest godne pokemona-gimnazjalisty :stuck_out_tongue:

Przekonaliście mnie jak… … … Stokrotne THANKS :stuck_out_tongue:

ale tu chodzi o to że ja go w domu nie słyszę a budzik mnie nie budził :smiley:

a z resztą, powieś iPhone na smyczy :smiley: hehe :smiley:

A no to inna sprawa.

Na smyczy się nie da?:> kupujesz pokrowiec krusella na przykład i masz na smyczy

tylko wtedy to już kompletna wiocha :smiley:

Chciałbym dodac, że iphone nie nadaje się do GPS i nie można przesyłac plików przez bluetooth:]

Chciałbym zdementować powyższe błędne twierdzenie: do GPS się jak najbardziej nadaje, przez Bluetooth też da się pliki przesyłać :lol:

kwestia instalacji odpowiednich aplikacji