iPhone 3G

Witam, ostatnio Apple zaprezentował nowy produkt iPhone 3G. Jego cena to tylko $199. Zwykły iPhone okazał się małą pomyłką. Co myślicie o iPhone 3G ?

Lepiej kup Smarfona z windows mobile - iPhone ma słabą baterię

lol… to nie jedyna wada…

iphone nie ma możliwości instalacji żadnych programów… i ogólnie jest słaby… brak mms, 2mpx… dobry dla dziewczyny, osoby bez wymagań…

lepiej kupić już HTC TyTn II

zależy co kto chce mieć, jak wystarcza ci aby w jednym urządzeniu był telefon, mp3, filmy, gps, gry, aplikacje (apple otwiera także swój application store, gdzie maaaaasaaaaa aplikacji będzie darmowa) to iphone super się sprawdzi

ale na to, że u nas będzie kosztował 199USD bym nie liczył, chyba, że sprowadzisz z usa, ale wtedy tracisz gwarancję

nie wiesz chyba co mowisz, na iphone mozna instalowac programy i jest ich multum darmowych rozszerzających jego mozliwosci xx razy.

obsługa MMSów jest, aparat moze i ma 2MPx ale kto robi wazne fotki np z wakacji, uroczystosci telefonem?

a co do ceny 199dolarów to zapomnij o tym - to cena w abonamencie na 2 lata.

normalnie bedzie kosztował w polsce na allegro ok 2000zł

polecam najpierw dowiedziec się conieco o iphone a potem wypowiadanie się bez pojęcia.

np: iphone 3G

ale i tak lepiej brać jakiś smartphone z windows mobile 6 niż iShita…

zalezy kto co woli, HTC tez dobra marka, napewno o niebo lepsza od przereklamowanej nokii…

Już sie tak nie denerwój ja już wolę Ishita niż WM 6 jeśli w tym jest coś fajnego. Ostatnio byłem w silesi i bawiłem się Ifonem i powiem o wiele lepszy od tych smarfonów czy palmtopów…

zacytuje jeszcze raz i zapytam z ciekawości: na jakiej podstawie wysnułeś taką opinię? miałeś do czynienia z iPhone że piszesz o nim negatywne opinie czy tylko wyczytałeś komentarze fanboyów nokii lub różnego ustrojstwa innej maści?

Bo szukam dobrego telefonu i iPhone wydawał mi się fajną zabawką. A jakie wy polecacie telefony, z aparatem i innymi bajerami do 1000 zł ?

iphone do 1000zł nie znajdziesz nówki chyba że chińską podróbe jakąś

bo wkońcu iPhone miał być za $ 199 ;p

no tak zgadza sie, zapomniales dodac ze to cena z abonamentem na min 18 miesięcy a przewaznie na 2 lata i abonament rzędu 200zł na miesiąc

tak to będzi eu naszych sąsiadów i w irlandii: klik

nie sądze zeby w polsce bylo specjalnie taniej, a powiedzialbym ze nawet drozej

zgadzam się… pierwsza wersja iPhona nawet nie znalazła się w polskich salonach komórkowych

ale 3g będzie w erze i orange

no będzie i może nawet za 199$ jak niektorzy mają płonną nadzieje:D do tego abonament ze 150-200zł na 2 lata :]