Iphone 3GS problem po aktualizacji

Witam,

potrzebuje pomocy. W sobotę robiłem aktualizację iOS do 4.3.1

Od momentu aktualizacji mam problemy z połączeniami głosowymi. Wygląda to tak, że czasem uda się zadzwonić, ale rozmowa trwa max. 10 sekund, później mam ciszę w głosniku, a z drugiej strony rozmówca dostaje info, że jestem poza zasięgiem. Ale zwykle to wyglada tak, że przy próbie wyboru numeru dostaję info, że połączenie niedane.

Probowałem już przywrócić ustawienia z kopii zapasowej i zerowałem ustawienia sieciowe.

michalk

Wtaj!

  1. czy telefon miał robiony jailbreak

  2. czy jesteś pewien że problem pojawił się po aktualizacji oprogramowania

  3. gdzie telefon był kupiony (polska czy poza granicą)

  4. sprawdź bo o ile mi wiadomo w itunes można przywrócić poprzednią wersje oprogramowania

  1. nie

  2. tak, wcześniej wszysto działało OK

  3. Polska, Era

  4. próbowałem, nie pomogło

MK

więc zostaje tylko serwis

być może awaria anteny, jakbyś mógl poinformuj co ci powiedzieli w serwisie, ponieważ 22 lipca również dostanę iphona 3gs, chciałbym nawprzód wiedzieć czego się można spodziewać :slight_smile:

(*niestety ja nie mam pomysłu już więcej)

zgłoś się z telefonem do salonu ery, tam albo wezmą twój telefon albo dadzą ci namiary na serwis autoryzowany

Powodzenia

Kuba z Bronowic :slight_smile:

Dodane 29.03.2011 (Wt) 19:00

zdecydowanie idz do salonu ery, być może muszą ci wysłać konfigurację na nowo (gdyż zmieniono oprogramowanie)

powalczyłem, poprzeglądałem ine fora

zrobiłem mniej więcej tak:

  1. wykasowałem wszystko poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych

  2. po restarcie wszystko chodziło OK

  3. skorzystałem z kopii zapasowej i przywróciłem z niej wszystko (ostatnią kopię robiłem 2 tygodnie temu)

  4. na chwilę obecną wszystko już działa OK, zobaczę jak się będzie dalej zachowywał

Co do samego Iphona, to on sam w sobie jako telefon jest beznadziejny (bateria trzyma max 1,5 dnia, częste problemy z zasięgiem, bądź rozłączanie rozmów), ale w tym przypadku funkcja telefonu jest tylko dodatkiem do całości :slight_smile:

Natomiast całą jego wartość stanowią iOS i aplikacje.

MK

Witam!

Jeśli korzystasz z Windows’a to ściągnij soft w pliku, wejdź w iTunes, podłącz iPhone’a i z wciśniętym Shift’em daj odtwórz. Otworzy się okno i wybierz soft 4.3.1, który ściągnąłeś. Powinno pomóc.

Aaaa i spróbuj nie przywracać kopii zapasowej.

EDIT:

Pod tym linkiem masz ten soft :wink:

Wersja 4.3.1 Firmware modemu 05.16.02

http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-0 … store.ipsw