iPhone 3Gs USA

(Mskjs) #1

Kupiony w USA w wersji unlocked będzie działał w polsce? Straszyli mnie ludzie, że po podlączeniu do komp i update telefon jest blokowany. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

(klopas) #2

podepniesz go i odpalisz itunes i się nic nie zablokuje... ew. są programy do JB które odblokują iPhone (bo nie da się w nim zrypać softu, nawet jeśli byś chciał :wink: )

(Mskjs) #3

Miałeś iphona ze stanów?

(klopas) #4

miałem iPhone 2G a 2G były tylko w stanach...

doprowadzałem go do śmierci jeśli chodzi o soft ale dało się zawsze przywrócić działanie...

tyle że ja od razu pod ten program do robienia JB i ściągania innych blokad i już... ale po formacie ściągnął mi się simlock wkładając kartę SIM z Orange i podłączając do iTunes (z erą też działa)

(Mskjs) #5

nic z tego co napisałeś nie rozumiem.

Czy jak kupię w USA wersję unlocked to po udatcie sciągnie mi sie simlock?

(klopas) #6

jak wsadzisz kartę Orange lub Era po podpięciu do iTunes się ściągnie... update nie trzeba robić

(Mskjs) #7

Wiesz, ja dalej nie rozumiem.....po podpięciu do iTunes się ściągnie.... Co się ściągnie?

Chce kupić iPhona w USA a w polskich sklepach straszą, że po podpięciu do komputera ( nie wiem w jakim celu) załaduje mi się automatyczny simlock na amerykańską sieć.

Dla mnie to ściema bo jak kupuje unlocked i płace 600$ a nie 100 w AT&T to kto miałby mi niby założyć tego simlocka.

Jeszcze jedno, planuje używać karty prepaidowej.

(klopas) #8

no simlock... i nie ważne czy to na AT&T czy na O2 czy inne sieci to i tak z kartą orange lub ery się sam ściąga simlock...

a simlock się nie zakłada jak się podepnie pod iTunes...

nie ma żadnych przeciwwskazań :wink:

(Mskjs) #9

ok, jeszcze prosze o krótkie wyjaśnienie co to jest iTunes?

(boczi) #10

(klopas) #11

po naszemu żeby zrzucić muzykę, wideo, programy, fotki itd na iPhone musisz go użyć...

(niezDarek) #12

klopas , ale co ty kombinujesz i mieszasz chłopakowi, kupuje iphone 3gs w wersji unlocked czyli już odblokowany, nie musi już robić żadnych JB aby mógł aktywować i ściągać simlock'a bo go ten telefon nie ma

(Mskjs) #13

no właśnie nie dokońca miesza mi w głowie. Pisałem wyżej, ze wersja unlocked sćiąga simlocki. Wczoraj dostałem wiad że takiej prawdziewej wersji 3gs unlocked nie kupie oficjalnie w sklepie. Są unlocked ale ta blokada jest hand made :). Czy ktoś może to potwierdzić?

-- Dodane 12.12.2009 (So) 14:24 --

zapytam tak, ściągać iphone ze stanów czy kupować u nas w erze albo u dystrybutora?

(klopas) #14

brać nówkę z allegro bo z ery się nie opłaca (tak jak z orange) a w ispotach itd. masz straszne ceny...

(niezDarek) #15

tyle ze kupując u nas w np. w erze masz już płacąc abonament masę minut i sms'ów a z allegro sam musisz np. kupować kartę i wywalasz kase w błoto, to zależy od sytuacji

no dobra, miałem miesiac 3gs 32GB kupiłem identycznie ze stanów unlock i wymiana softu, karty nie powodowała że na telefon powracał simlock