iPhone 3Gs USA

Kupiony w USA w wersji unlocked będzie działał w polsce? Straszyli mnie ludzie, że po podlączeniu do komp i update telefon jest blokowany. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

podepniesz go i odpalisz itunes i się nic nie zablokuje… ew. są programy do JB które odblokują iPhone (bo nie da się w nim zrypać softu, nawet jeśli byś chciał :wink: )

Miałeś iphona ze stanów?

miałem iPhone 2G a 2G były tylko w stanach…

doprowadzałem go do śmierci jeśli chodzi o soft ale dało się zawsze przywrócić działanie…

tyle że ja od razu pod ten program do robienia JB i ściągania innych blokad i już… ale po formacie ściągnął mi się simlock wkładając kartę SIM z Orange i podłączając do iTunes (z erą też działa)

nic z tego co napisałeś nie rozumiem.

Czy jak kupię w USA wersję unlocked to po udatcie sciągnie mi sie simlock?

jak wsadzisz kartę Orange lub Era po podpięciu do iTunes się ściągnie… update nie trzeba robić

Wiesz, ja dalej nie rozumiem…po podpięciu do iTunes się ściągnie… Co się ściągnie?

Chce kupić iPhona w USA a w polskich sklepach straszą, że po podpięciu do komputera ( nie wiem w jakim celu) załaduje mi się automatyczny simlock na amerykańską sieć.

Dla mnie to ściema bo jak kupuje unlocked i płace 600$ a nie 100 w AT&T to kto miałby mi niby założyć tego simlocka.

Jeszcze jedno, planuje używać karty prepaidowej.

no simlock… i nie ważne czy to na AT&T czy na O2 czy inne sieci to i tak z kartą orange lub ery się sam ściąga simlock…

a simlock się nie zakłada jak się podepnie pod iTunes…

nie ma żadnych przeciwwskazań :wink:

ok, jeszcze prosze o krótkie wyjaśnienie co to jest iTunes?

http://pl.wikipedia.org/wiki/ITunes

po naszemu żeby zrzucić muzykę, wideo, programy, fotki itd na iPhone musisz go użyć…

klopas , ale co ty kombinujesz i mieszasz chłopakowi, kupuje iphone 3gs w wersji unlocked czyli już odblokowany, nie musi już robić żadnych JB aby mógł aktywować i ściągać simlock’a bo go ten telefon nie ma

no właśnie nie dokońca miesza mi w głowie. Pisałem wyżej, ze wersja unlocked sćiąga simlocki. Wczoraj dostałem wiad że takiej prawdziewej wersji 3gs unlocked nie kupie oficjalnie w sklepie. Są unlocked ale ta blokada jest hand made :). Czy ktoś może to potwierdzić?

Dodane 12.12.2009 (So) 14:24

zapytam tak, ściągać iphone ze stanów czy kupować u nas w erze albo u dystrybutora?

brać nówkę z allegro bo z ery się nie opłaca (tak jak z orange) a w ispotach itd. masz straszne ceny…

tyle ze kupując u nas w np. w erze masz już płacąc abonament masę minut i sms’ów a z allegro sam musisz np. kupować kartę i wywalasz kase w błoto, to zależy od sytuacji

no dobra, miałem miesiac 3gs 32GB kupiłem identycznie ze stanów unlock i wymiana softu, karty nie powodowała że na telefon powracał simlock