Iphone 4 z simlockiem

Witam dostałem od kumpla iphona 4 z simlockiem, ale niestety nie da sie na tym telefonie nic zrobić. Simlock jest nieaktywowany a to jest jakaś zagraniczna sieć, na chwilę obecną nie mam możliwości kupna tej karty.

Chcesz ściągnąć simlocka czy co? Jak nie chcesz a chcesz korzystać to po prostu włącz bez karty SIM i połącz z siecią wi-fi, będzie działać. 

No właśnie nie mogę używać w ogóle

Risku17 na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Masz chyba trefnego iphone’a, który jest zablokowany.

 

https://support.apple.com/pl-pl/HT201365

No ja wiem co to blokada icloud.

Mówię przecież ze to jest simlock nie aktywowany.Trzeba mieć macierzysta kartę a takiej nie mam.

No to albo ściągnij simlocka i zacznij używać polskiej karty, albo włącz go bez karty SIM, wi-fi powinno działać i aplikacje też. 

No raczej simlocka nie będę ściągał ponieważ kosztuje od 400-600zl:), a jailbreak usunął by tą aktywacje karty sim?

@Risku17 Chodzi Ci o to że kolega przywrócił ustawienia fabryczne w tym iPhone, i nie możesz aktywować telefonu bez macierzystej karty sim? 

Podstawowe pytanie iOS 6.x czy 7.x jest zainstalowany na tym iPhone? Jak 6.x to w 10 minut sam to w domu zrobisz. Jeśli natomiast 7.x bez macierzystej karty sim nie wiele sam zrobisz.