iPhone 4 za darmo?

Witam od dzisiaj dostępny w Apple store jest iPhone 4 za darmo ale na jakiej zasadzie jest on za darmo bo z tego co czytałem to trzeba podpisać jakąś umowę na 2 lata chyba ale nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa mógłby ktoś mi to wytłumaczyć?

To tak jak telefon za złotówkę.Płacisz złotówkę,ale musisz podpisać umowę i płacić przez kilka lat abonament.

Podstawowa rzecz to - nie ma nic za darmo.Są oczywiście wyjątki ale tutaj jest biznes i nie ma co liczyć na coś darmowego.

"Za darmo " jest tylko na terenie USA. U nas nawet nie ma szans na iPhone’a za złotówkę w najwyższym abo dla klientów indywidualnych

Kupujesz w jednej z sieci zagranicznych, gdzie faktycznie dostaje się telefon za darmo, z umową Terminową.

W Polsce masz dostępne w Play (2 lata), TMobile i Orange (chyba 3 lata). Płacisz abonament typu nolimit, dostajesz telefon za 1zł i spłacasz mocno zrabatowaną kwotę w ratach albo za jakąś kwotę dostajesz bez rat. 4S i 3GS też mamy za 1zł jakbyś zauważył.

??

@ra-v

Spójrz sobie na cenniki polskich operatorów. Nawet w Orange, który od początku jako pierwszy oferował telefony Apple jest jedynie złotówkowy iP4S w ofercie dla firm w abonamencie bodajże 300zł miesięcznie. To takie podparcie stwierdzenia, że przynajmniej w Polsce nie będzie szansy na darmowego iPhone 4, jak to wynikało z prezentacji Apple. Polska to zupełnie inny rynek :slight_smile:

Reasumując w Polsce masz na dzień dzisiejszy tak : Kupujesz za np 1 zł a następnie sypią ci KOSMICZNY ABONAMENT w którym spłacasz DWUKROTNIE WARTOŚĆ APARATU!!

P.S Do administracji forum Ten post ma tak wyglądać Celowo użyłem dużych liter.

199 dla fizycznych, pewnie abonament też w stylu Formuła 4.0.

159 zł, rozmowy i SMS bez limitu, 2GB internetu, potem lejek, telefon w ratach za ok 1000 zł, które i tak spłacę dużo szybciej. Za telefon wyjdzie jakieś 2500-2600, oczywiście mogą zdjąć simlocka w salonie za darmo.

Nie pisz po prostu głupot z wciśniętym Caps Lock-iem, że telefon kosztuje 2x więcej. Kosztuje tyle co w zwykłych sklepach.

Jakbyś siedział w dowolnej firmie sprzedajacej czy produkującej telefony, byś śpiewał inaczej.

A ja w sumie jakiś czas temu kupiłem telefon od kogoś, kto wziął na przedłużenie w abonamencie, nie dość że był dużo tańszy to jeszcze wyglądał jak nowy. Więc jednak się opłaca.

Hmmm :wink:

kazek31 , Dziwne, że ja w abo mniej dołożę przez te 2 lata za tel niż bym go kupił na najtańszych aukcjach na allegro I nic w tym dziwnego, bo nikt nie będzie mi do tel dopłacał, skoro on go dostał od operatora, to musi go sprzedać za więcej. Inaczej lepiej by mu się opłacało wcale tel nie brać i podpisać umowę bez brania aparatu.