Iphone 4S czy Samsung Galaxy S II?

(Stylus96) #1

Od pewnego czasu chce kupić używanego Samsunga Galaxy S II za jakieś 950 zł ale gdy powiedziałem o tym mojemu bratu to stwierdził żebym nie kupował i że sprzeda mi swojego iPhone 4S za 1000 zł. I teraz mam problem czy kupić pewnego i dużo tańszego iPhone czy może samsunga który mi sie bardzo podoba. Jak sądzicie który jest lepszy i jakiego wybrać :stuck_out_tongue_winking_eye:?

(Ocxxxx) #2

Na papierze SII ma lepsze bebechy natomiast iPhone ma lepszy system i optymalizacje, SII ma większy wyświetlacz ciężka sprawa ja osobiście poleciłbym ci SII iphonem sie już bawiłem i SII w porównaniu do iphona wydaje się mały a w dodatku S2 to nie tablet z 5’ ekranem tylko moim zdaniem maxymalna ilością cali do zaakceptowania przez ręce przy większych ekranach jest już cięzko…

(ra-v) #3

Ani SII nie jest lepszy od 4S ani na odwrót.

Sam wybierz czy chcesz mieć - czy telefon który prawdopodobnie nie będzie miał aktualizacji (SII), czy telefon który będzie miał aktualizacje jeszcze z 2 lata (4S).

Weź 4S, gdy Ci się nie spodoba to go sprzedaj i kup SII. iPhone będzie trzymał swoją cenę dość długo, SII spadnie z ceny dość mocno.