Iphone 4S czy Samsung Galaxy S II?

Od pewnego czasu chce kupić używanego Samsunga Galaxy S II za jakieś 950 zł ale gdy powiedziałem o tym mojemu bratu to stwierdził żebym nie kupował i że sprzeda mi swojego iPhone 4S za 1000 zł. I teraz mam problem czy kupić pewnego i dużo tańszego iPhone czy może samsunga który mi sie bardzo podoba. Jak sądzicie który jest lepszy i jakiego wybrać ;P?

Na papierze SII ma lepsze bebechy natomiast iPhone ma lepszy system i optymalizacje, SII ma większy wyświetlacz ciężka sprawa ja osobiście poleciłbym ci SII iphonem sie już bawiłem i SII w porównaniu do iphona wydaje się mały a w dodatku S2 to nie tablet z 5’ ekranem tylko moim zdaniem maxymalna ilością cali do zaakceptowania przez ręce przy większych ekranach jest już cięzko…

Ani SII nie jest lepszy od 4S ani na odwrót.

Sam wybierz czy chcesz mieć - czy telefon który prawdopodobnie nie będzie miał aktualizacji (SII), czy telefon który będzie miał aktualizacje jeszcze z 2 lata (4S).

Weź 4S, gdy Ci się nie spodoba to go sprzedaj i kup SII. iPhone będzie trzymał swoją cenę dość długo, SII spadnie z ceny dość mocno.