iPhone 5s i problem z wilgotnymi palcami

Witam,

Posiadam iPhone 5s i mam problem, który często uniemożliwia mi używanie telefonu. Chodzi o to, że dość często moje palce podczas używania telefonu robią się troszkę wilgotne, co powoduje, że dotyk zaczyna wariować. Objawia się to tym, że sam klika w różne miejsca lub zachowuje się tak, jakbym trzymał palec w jednym miejscu np. otwieram kalkulator i widzę, że jeden z przycisków z cyfrą jest podświetlony (wciśnięty). Rozumiem, że te ekrany tak mają, tzn. wyczuwają ciepło i iphone mokrą plamkę traktuję jak dotknięcie. Dodam, że kiedy moje palce są suche, to dotyk działa bez problemów

Moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś sposób, aby wyeliminować ten problem? Czy są jakieś folie na ekran lub szkło, które umożliwią mi komfortowe korzystanie z tego telefonu? Poprzednio miałem Samsunga Note 4 i z nim nie miałem żadnych problemów.

Raczej nic nie zrobisz, bo ekrany pojemnościowe taką cechę posiadają.
Palce masz mokre, kiedy używasz telefonu?? Trochę dziwne:- to naprawdę długo musisz telefon trzymać w ręce bez przerwy. Po prostu wytrzyj palec i ekran przed użyciem, a będzie OK:)

Możesz ewentualnie spróbować z matowym szkłem/naklejką, ale nie daję gwarancji że da to jakiś efekt

Może się okazać, że to czego potrzebujesz, znajduje się w aptece :slight_smile:
Możliwe, że masz nadmierną potliwość dłoni. W takiej sytuacji raczej skieruj się do dermatologa, a nie na dobreprogramy :slight_smile: