Iphone 5s vs Huawei P8

Witam,

właśnie zastanawiam się nad zakupem telefonu i myślę nad Iphone 5s lub Huawei P8. Który wybrać? I jaki wy byście wybrali z tych dwóch i dlaczego ?

 

Pozdrawiam :wink:

Huawei, za: ekran, wydajność, aparat. Ale swojego 5S lubię za kompaktowy kształt i nieprzemijającą elegancję :wink:

P8 dlaczego?

Apple po 2 latach od wypuszczenia danego urządzenia napędza swój popyt zwalniając urządzenia byś kupił nowe i szybsze od obecnego

P8 ok jest chiński ma wlasnosciowy soc możesz z zawsze poczekać jakiś czas na p9 lite który ma niedługo być ze snape wagonem 650-652

fleksy/swiftkey + tapatalk wi aj pi + z3c

@Piotrek2255 powiedz mi jak jest z iOS miewa czasem spowolnienia ? Jakieś zacinki czy coś ? 

Ja mam swojego iPhone’a już trzeci rok, przez dwa lata działał bez zająknięcia, w trzecim roku i przy nowym sofcie zdarzy mu się jakaś mała czkawka. Ale i tak działa dobrze, biorąc pod uwagę, że mam na nim 50GB danych. Miej na uwadze, że na ten moment i w tych czasach to jest bardzo wiekowy telefon, ale nadal jest bardzo dobry. 

Tymczasem,  Androidy po dwóch latach śmigają super płynnie i są rewelacyjne. Nie wiem kogo chcesz oszukać?

a masz na swoja teorię jakiś dowód czy to prawda objawiona ?

Te lepsze telefony z Androidem również działają bardzo ładnie po 2 latach a nawet dłużej. Taki Nexus 5 ma już z 3 lata a również działa bardzo ładnie. 

Aktualnie smartfony nie starzeją się już tak szybko. Jednak iPhone 5S to już leciwa konstrukcja. Apple z automatu nie lubi swoich starszych produktów, w szczególności iPhonów i sztucznie je spowalnia za pomocą oprogramowania. 

Jeżeli nie możesz kupić Nexusa to weź Huaweii P8.

@2up miałem ip 5 i wygoda z3c a ip to zdumiewająca różnica jak wiesz co i jak robić by telefon nie mulił po roku, dwóch, czy pół roku to nie będzie mulił poza tym, Aplikacje możesz tylko z App store pobrać android nie ma tego ograniczenia

fleksy/swiftkey + tapatalk wi aj pi + z3c

A jak nie chcę tego robić to co mam zrobić? Argument z dupy. iOS zwalnia po latach tak samo jak Android, z tą tylko różnicą, że iOS na początku i przez jakieś dwa lata działa rewelacyjnie i nie trzeba z nim nic kombinować. W nowyc Androidach bywa z tym różnie.  A już jak się czepiamy szczegółów, to nie iOS zwalania tylko aplikacje robią się coraz cięższe. Na Androidzie też. 

Na starych iOSach nowe aplikacje działają znacznie lepiej, w świecie Androida tak nie ma. Z prostej przyczyny, Apple wymaga chociaż minimalnej optymalizacji jeśli aplikacja ma być dostępna dla starszej wersji. W Google Play nikt sobie tym nie zaprząta głowy, więc cały sklep ocieka gównem, które działa jak chce i wyświetla reklamy gdzie chce i jak chce. 

No i? Jak chcesz piracić to fakt, wada nie do obejścia. Jak kupujesz legalnie to ja nie widzę  problemu.