Iphone 6 nie widzi PC-etow

Witam nie wiem czy zamieściłem temat w dobrym miejscu jeżeli nie proszę o przeniesienie .

Mam problem z moim iphone 6 gdyż nagle przestał mi widzieć pc prubowałem na windows 10 , W8 jak i na macku i nic . Próbowałem robic dfu i gdy robi mi się czarny ekran pojawia mi się ikonka itunes i końcówka od ładowarki choć telefon jest podpięty. ( kabel jest orginalny i działa na innych telefonach ) jeszcze nie dawno wszystko działało używałem zwykle systemu windows 8 lub 10

Prosze o pomoc

A ładowanie Ci działa? Spróbuj delikatnie wyczyścić port lightning. Skoro piszesz że kabel z innymi iP działa, to musi być coś z twoim nie tak. Jak czyszczenie nic nie da to tylko serwis pozostaje, iSpot, Cortland, MacDoktor. Nie polecam serwisów gsm u Józka czy innego Zdziśka bo on mogą tylko bardziej uwalić telefon.

Ładowanie działa bez problemu. Heh nie no jeżeli mam nieść na sereis to do apple

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do wymiany taśma dock lub masz uszkodzony układ zasilania. Obydwie rzeczy do zrobienia, jeżeli chodzi o układ zasilania to zawsze jest jakieś ryzyko uwalenia całego telefonu. Autoryzowany serwis ci tego nie naprawi, wymienią ci na nowy telefon jeżeli masz gwarancję.