iPhone ala PocketPC. Win Mobile na smartfonie Apple


(dragonn) #1

http://www.frazpc.pl/news/21634-iPhone_ ... onie_Apple

Co o tym sądzicie :?: Czy to fake czy prawda :?: Fajnie by było gdy by tak było, co nie :?: .


(system) #2

Ciekawe czy pójdzie wgrać AutoMape bo z tego co sie orientuje ona chodzi tylko na WM :stuck_out_tongue:


(Stały_bywalec) #3

Bardzo ciekawe :slight_smile: Jednak ja czekam na http://www.frazpc.pl/news/21554-Nokia_5 ... od_giganta Konkurencja dla iphona. Iphone mi jakoś nie przypadł do gustu. Ciekawe jaka będzie cena tej Nokii. Szkoda tylko że na symbianie a nie na wm. Noale posiadam n73 na symbiajnie i nie mam powodów do narzekania :slight_smile:


(dragonn) #4

Ta noki jest fajna, jeszcze jest omnia.

EDIT

Jak mogłem zapomnieć o HTC różnych modleach touch.


(system) #5

Na pewnym forum przeczyał bardzo mądrą wypowiedź na ten temat i chciałbym nią z wami podzielić:

Choć jeśli możemy używać Windows'a na Mac'ach dzięki emulacji, to w sumie teoretycznie można by coś takiego zrobić tylko po co i czy komuś by się chciało?


(dragonn) #6

Mloody , w pewnym stopni masz rację, ale czy nie fajnie był by odpalić na iphonie Win Mobile i zainstalować automapę i mieć niezłą nawigację, można by w końcu dało radę coś prze bluetooth przesłać i program na Win Mobile by chodziły.


(system) #7

Masz racje, to by były ciekawe

Z tego co czytam na rożnych forach zarówno tych polskich jak i zagranicznych dla większości użytkowników nie jest to duży problem i większość z nich szanuje decyzje Apple na temat ochrony praw autorskich :wink: (ja również), no i gdyby było to takie proste to już by na pewno wyszedł jakiś fix bo jest jeden/dwa team'y które odblokowują soft do iP i robią z nim wszystko co możliwe :smiley:

Na ilość aplikacji do iPhone'a nie ma co narzekać bo jest ich multum :wink: . Może nie tyle co na WM bo jak wiemy MacOS na iP nie jest tak długo na rynku jak WM