Iphone czy warto kupić?

Ja tylko odpowiedzialem na stwierdzenie “nie wyszło im to na dobre …” . Czytaj ze zrozumieniem

Wiekszosc, a raczej wsyzscy co kupuja iPhone’a znaja i akceptuja jego wady, wiec odpusc sobie :wink:

:rotfl:

Moze to zly wynik majac tylko jednen telefon w oercie? ^^,

Zobacz ile osob sprzedaje n95. To musi byc na prawde dobry telefon :rotfl: . Wiec wybacz sobie takie stwierdzenia ^^,

http://www.allegro.pl/46025_n95.html?order=t&view=gtext

DIILgang co do Twojego podpisu “Chcesz mieć problemy ?? Kup iPhona :]…” . To musze Cie rozczarowc, nie jest to telefon sprawiajacy problemy :wink: . A jak juz jakies masz to wgrywasz na nowo soft i chodzi jak nowy ^^,

Cos mi sie wydaje, ze zaden z Was nie mial doczynienia z iPhone’m na wiecej niz 15 minut :wink: .

“Pobawcie” sie tym telefonem przez minium tydzien i wtedy mozemy podyskutowac na temat tego telefonu.

Najpierw przetestujcie, dopiero pozniej komentujcie. Takie wyrabianie opinii “na sucho”, nie jest dobrym rozwiazaniem.

To wszystko na ten temat - odezwijcie sie jak przetestujecie ten telefon [;

pozdro pocwicz ^^,

ale pomyśl chłopczyku , ile czasu w ofercie Plusa (n95 8gb) Orange (n95-1) i Era (n95 8gb) sa te telefony , nie tak jak ipawulon 2 tygodnie , tylko z 2 lata w przypadku n95 i rok w przypadku n95 8gb :] pomyslec warto …

N95 wydano w marcu 2007 więc nie całe 2 lata :wink: a 8gb jest ulepszoną wersją tylko a reszta to jest to samo…

jakbym miał wydawać ponad 1000zł na fona na 100% wziąłbym n95-2 a nie iPhone :stuck_out_tongue: nawet jakby iP był tańszy :stuck_out_tongue:

a nie uważasz że jeżeli wyjdą testy tego iphone’a i co rozsądniejsi ludzie przczytają te testy to nie będzie na niego kupców? :stuck_out_tongue:

Na tym to włąśnie polega “kupcie to zobaczycie jaki jest ***” a po zakupie dostajesz mega rozczarowanie ekstra.

Ja nie potrzebuje testów żeby coś powiedzieć o tej firmie. To że jeden sprzęt im wyszedł tzn iPod to nie znaczy że wszystko musi byc ***. Po za tym firma Apple często daje więcej rozczarowań niż radości więc raczej nie ma tu o czym gadać.

Wyjdą testy to się wszystko okaże.

heh może już wyszły bo w necie nie szukałem ale co tam.

Edit

Radzę zważać na słownictwo! -następnym razem będzie warn.

(adpawl)

nie wiem dlaczego ale apple mimo że ma sprzęt ze średniej półki sprzedawany za cenę sprzętu z wysokich półek to ludzie go kupują… to jest dla mnie chore… jak można brać np. iBook-a za 5000zł z parametrami zwykłego laptopa za 2000 czy 3000zł… tak samo z iphone :stuck_out_tongue: lepiej brać już HTC Touch Pro a jak nie starczy kasy to ew. HTC Touch Diamond :wink:

Niach niach xD

Dokładnie. Reklama czyni cuda.

Po za tym nie wszystko złoto co się świeci. :slight_smile:

klopas , n95-2 ma wiekszy i lepszy wyswietlacz , lepszy slider , lepszy soft i lepsza baterie wiec to nie to samo :]

ja jakbym miał już brac z dotykowym wyświetlaczem to najprędzej to:

http://allegro.pl/item426971273_nowy_do … phone.html

Ciekawy ten samsung :slight_smile: co jest lepsze: iPhone czy Motorola ROKR E8??

@Olcia i wszyscy.

Chcecie wiedzieć co tam piszczy w iPhonie 3G, to zapraszam do lektury:

http://www.pcworld.pl/news/163767_1.html

Mam nadzieję, że rozstrzygnie to kwestię, czy opłaca się to kupować, czy nie.

Ale przyznam, że reklamy robią swoje i ludzie to badziewie kupują, ale za tą kasę jest N82, która bije iPhona :expressionless: i przepraszam w ogóle za takie porównanie króla ze sprzedawcą butów, bez urazy.

zapomniałeś o dodanej szybce ochronnej i dokładnie to ma o 0,2" większy wyświetlacz :stuck_out_tongue:

nie musisz mi tego mówić, wiem jak wygląda N95-1 i jak N95-2 i jakie są nimi różnice :wink: jeszcze kiedyś to była różnica 2x albo 3x dłuższego trzymania baterii niż na n95-2 ale FW v21 naprawiło problem (N95-1 trzyma 2x, 3x dłużej na jednej baterii a N95-2 miał to od razu)

Jak ja uwielbiam takie stwierdzenie bez uzasadnienia i bez żadnej styczności z telefonem…

Wiecie co jest problem w naszym kraju? To, że wyrobił sie stereotyp, że wszystko co Nokii jest dobre, a inne juz “fee”… To tak jak z chlopakami chadzacymi w rozowych koszulkach i ludziach mowiacych ze owy chlopak jest gejem. Nieprawdaż, że tak jest?

Polakow od iP moze odstraszac rowniez wysoka cena jak ustalili polscy operatorzy. Patrzcie np na USA iP 16GB jest za cene 299$ w abonamencie 59$ (tak bylo na pocatku - 11lipca, nie wiem jak jest teraz)

Opinii na temat iPhone’a jest tyle ile jest ludzi na Świecie i nikt i nic tego nie zmieni. Jedni maja dobre zdanie na jego temat, inni maja złe opinie, a jeszcze inni mówia, że to najgorsze co moze byc nie majac w ogole z nim stycznosci.

Ja uzywam iP od jakiegos miesiaca i jest to telefon (jak dla mnie) bardzo dobry mimo swoich wad (tj. brak mozliwosci nagrywania filmow, brak MMSow etc.) lecz mozna wyleczyc nieoficjalnymi aplikacjami… To moze byc dla kogos problem, jednak dla mnie to zaden…

Kupujac iP kazdy powinien znac i akceptowac jego wady jak i zalety, ale dzieki temu innowacyjemu telefonowi duzo firm bedzie probowac go dogonic/przescignac i na tym zyskuje klient. Patrzcie na np. Takiego Samsunga OMNIA. Wyszedl iP i po jakims czasie wyszedl owy samsung, a juz szykuje sie kolejny model z dotykowym wyswietlaczem ze stajni HTC… Jednak chyba kazdy iP bedzie kojarzyl z tym, ze to w nim jako pierwszym telefonie zostal uzyty wyswietlacz multi touch, ktory jest niesamowity.

M$ postanowil rownizez otworzyc cos na styl AppStore, gdzie ludzie korzystajacy z WM beda mogli kupowac aplikacjie. Co za tym idzie? Poraz kolejny zyskuje klient…

Ja nie chce i nie mam zamiaru Was przekonoywac,ze iP jest najlepszym telefonem (bo takim nie jest, zaden telfon taki nie jest, kazdy ma zalety jak i wady, to czy ktorys ma ich wiecej czy mniej jest sprawa dyskusyjna). Ja tylko mowie/pisze to co odczuwam po miesiacu zapoznania sie z tym telefonem i probuje Was wyprowadzic z omylnych stwierdzen, jednak nie pozwalacie mi na to, bo jak juz napisalem na poczatku wiekszosc z Was ulega stereotypom… Taka jest prawda

To, że Apple potrafi zrobic reklame to tylko, mozna ich za to podziwiac, nie tepic…

@ Mloody

Nie ma się co sprzeczać. Nie miałem bezpośredniego kontaktu z iPhone 3G, ale wiem, że prędko to też nie będzie, sam go nie kupię, bo jakbym chciał coś podobnego to wybrałbym KU990 i miałbym “lepszy” a nawet dużo lepszy model. W Polsce iPhone i tak się dość dobrze przyjmie, choć prawda jest taka, że kto zna się dokładnie na sprawach i rynku GSM trzy razy się zastanowi zanim kupi iPhona i pewnie i tak nie kupi.

Chyba, że będzie się chciał głównie wyróżniać w tłumie, tak jak kiedyś z K550i gdzie teraz jest tak popularny jak Doda. Te “swoje wady” są dla mnie dość mocne, bo już standardem są MMS’y, przesyłanie przez BT, jakakolwiek możliwość ustawień w aparacie, kamera, wideo-rozmowy itd itd itd.

uzasadnieniem jest wcześniej zamieszczony link, ( trzeba by tam wejść i przeczytać te 10 strony :smiley: ) a o styczności już na początku tego postu pisałem.

O Samsungu OMNIA było wiadomo już dawno nawet przed pierwszymi reklamami iPhone w Polsce. Oczywiście im większa konkurencja na rynku tym dla nas “lepiej” - większy wybór, teoretycznie niższe ceny.

Racja, ale mi chodzi o premiere swiatowa i to nie iPhone’a 3G, tylko jego starszego brata :wink: . Wtedy Samsung nawet nie wiedzial, ze wypusci OMNIE ;D

Zastanawialem sie dosc dlugo czy go (iPhone’a) nabyc, przegladalem setki stron o nim jak i porownania z n95 (nawet ogladalem “bitwe” miedzy nimi xD ). Mialem do wyboru iP (pierwszej generacji) lub N95 8GB. Wybralem iP, dlatego iz bardzo mi sie podoba i na kilku forach czytalem, ze n95 potrafi sie po dluzszym uzytkowaniu sama rozsowac, zmartwil mnie tez troche symbian (jest zdecydowanie wolniejszy od Mac OS na iP) bo mialem kilka teleonow z nim :wink:

No tak, jedna jak juz napisalem, mozna to “naprawic” aplikacjami v3 :wink: . Nie wszystko bo vide-rozmow za chiny tam nie wstawisz :rotfl:. Powiedz mi szczerze - Czy korzystales kiedykolwiek z video-rozmowy? Bo powiem Ci, ze znam sporo osob, ktore maja telefony z takimi mozliwosciami (sam maielm np. N73 ME) i jescze tego nie robily ;]

Racja :wink: . Dlatego prowadzimy kulturalna rozmowy :] . I jak juz napisalem

Ja swoja opinie na temat iP wyrazilem i jej nie zmienie - dla mnie jest to na prawde super telefon.

Pozostaje mi tylko nadzieja, ze kiedys sami “dosiadziecie” (nie mowie na stale) iPhone’ow, zarowno tych 3G (sa one bardziej wadliwe ;D ) jak i poprzednich generacji i wyrobicie sobie opinie (zarowna ta dobra jak i ta gorsza) na jego temat po wczesniejszym zapoznaniu sie z nim ;]

Pozdrawaim serdecznie

ej ale przecież HTC Touch Diamond był przed iPhone no nie? ale i tak zamiast iPhone lepiej brać właśnie tego diamonda albo droższego i lepszego HTC Touch Pro…

z tego co kojarze to HTC zaprezentowalo model Touch Diamond bodajze 6 czy 7 maja 2008 roku… A iPhone pierwszej generacji wyszedl jeszcze w 2007 roku (nie pamietam dokladnej daty, ale cos podobna do premiery iP 3G, tyle ze rok wczesniej ;D )

Jak juz mowilem, innym iP sie podoba, innym nie. Jednemu lepiej bedzie sie pracowalo na OS’ie Mac’a, jednemu na WM… No, ale minusem tego HTC moze byc chociazby mniejszy wyswietlacz. HTC - 2.8’ iPhone - 3.5’ (jednak nie dla kazdego). Nie wem czy ma ich wiecej bo nie mialem stycznosci z tym telefonem, dlatego nie wypowiadam sie na temat jego wad, ani zalet :wink: .

fajnie poczytać to i owo na tym forum… na pytanie czy warto stanowcze TAK !!

bawiłem się iPhone i gdyby miał lepsze parametry byłby wart tego 1000zł… ale tak to nie opłaca się :stuck_out_tongue:

Iphone to drogie badziewie ostateczne. Nigdy tego nie kupie. Lepsze są inne podobne telefony.

A był jailbreak’owany? :smiley: .

co masz na myśli? ;]

-.-’ . Jakies uzasadnienie? ^^, . Jak juz pisalem - uwielbiam takie posty. Nie wiesz co a piszesz, byleby zrobic zamieszanie/napisac cos :wink: . Jaki jest tego sens? Ja nie widze zadnego :slight_smile:

Pozdro :wink: