Iphone czy warto kupić?

nie, nie… nawet żadnej aplikacji nie miał :wink:

jakby miał aparat 3.2mpx, BT do plików, może GPS do nawigacji (czyli żeby naprowadzał do celu :slight_smile: )

bez przesady :wink: badziewie to to nie jest, fakt że drogi ale to drobny szczegół :wink: stanieje to zobaczymy opinie :stuck_out_tongue: (będzie “Iphone to badziewie”) :smiley:

Chodzi o to, że Iphone może sie łączyć przez bluetooth tylko z innymi iphone`ami.

Lepszy już jest ten HTC Touch Diamond: http://telefon.gsm.pl/HTC/Touch-Diamond/

Jak ktoś chce mieć telefon dotykowy.

To w sumie nie miałeś się czym pobawić! :slight_smile:

Nawet z nimi nie moze! :smiley:

Bluetooth jest tylko po to, aby polaczyc sie z bezprzewodowa sluchawka :wink:

Temat był wałkowany xx razy i każdy teleon ma swoje wady i zalety. Jedni wybiora HTC, inni Nokie, a trzeci wezmie iPhone.

Tobie podoba sie HTC i mowisz ze jest lepszy, a ja mowie, ze to g*wno jakich mało.

Opinii na temat tego telefonu jak i innych jest tyle ile ludzi na Świecie, a pisanie takich postów jak Twoje (stawiam, że nie miałeś styczności z iPhon’em) czyli, ze cos jest lepsze od poprzedniego to wybacz, ale nie widze w nich argumentow aby nie kupować iPhone’a

Tak. Nie widziałem na oczy jescze Iphon`a

nie

lol, jak można pisać o czymś źle skoro nawet nie miaęłś iPhone’a w ręce???

Ku… sory ale mnie poniosło, to ja napisze o Twoim telefonie: nie wiem jaki masz ale napewno to badziew jakich mało, nic sie nie da z nim zrobić, bateria trzyma Ci 2 godziny i zawiesza się co 5 minut. i co? nie mogłem tak napisać bo nie miałem nigdy w ręce takiego telefonu jak Ty masz??? ależ mogłem skoro Ty piszesz o iPhone a ledwo go na obrazkach widziałeś nie mówiąc już o realu…

Nie zamierzam nikogo przekonywać do iPhone, ale kur… nie wypowiadajcie sie o czymś o czym ku… nie macie zielonego pojęcia.

Sam miałem iPhone 2G przez długi czas, teraz mam 3G i nie zamieniłbym go na inny telefon - ten mi odpowiada.

To o czym my rozmawiamy?

Ja widziałem iPhone’a maiłem go w ręce dość długo się nim bawiłem [w salonie orange]i zdania nie zmieniam. /cenzura/ i tyle. Zabawka dla ludzi szastających kasą na prawo i lewo bo na pewno nie cna zwykłego zjadacza chleba. Mało ma wspólnego z telefonem a i nic w nim zaskakującego. Jakbyśmy mieli się fascynować każdą nowinką techniczną na rynku to po jakimś czasie odechciało by się naprawdę wszystkiego. Ja np. kupiłem Motke V3 - wiem że telefon jak na dzisiejsze trendy może odstaje może nie tak bardzo ale jak kolega mi pokazał to od razu wpadł mi w oko. Pobawiłem się trochę i stwierdziłem że go kupię. I tak to włąśnie jest. Albo coś zobaczysz i ci się naprawde spodoba, uznasz że ci się to przyda i ma dużo zalet i wtedy kupujesz a nie lecisz do salonu kupić Iphona z wywieszonym jęzorem na brodzie bo to nAjNowSzY FoNiK I JeSt SuPeR ZajEbiaSzczY Bo mA SuPer DoTykoWy WySwiEtLacZ w ktRrYm MogĘ UmaLowaĆ UstA PomadkĄ !!

hmm… moje zdanie jest takie bardziej opłaca się kupić dobrego palmtopa z Wi-Fi, gps, gsm pełno jest tego teraz i moim zdaniem wyjdzie się na tym lepiej niż kupić iphona :slight_smile:

Właśnie w dodatku palmtopa wyjdzie 4x taniej kupić.

ale do palmtopa musisz mieć rysik (ciężko obsługiwać palcami :wink: ) a iPhone tylko palcem :wink:

poza tym iphone wcaleni nie jest taki drogi, można kupić 8GB wersje nówke ponizej 1000zł przy dobrej okazji (oczywisćie 3G).

ja kupiłem nówke 3G 16GB za 1100zł ;] więc gdzie znajdziesz palmtopa 4x tańszego?? :lol:

haha ostatnio jak sprawdzałem może mieche temu to iphone kosztowały ze 1400zł ok. lol

a teraz palmtopa to za 300 stówki można kupić.

będzie miał 3,5cala? procek +600mhz? 8gb? dobrą muzę? no właśnie…

http://allegro.pl/item451503849_palmtop … 95025.html

może nie na twoje pańskie gusta ale ja bym się na pewno zadowolił.

iPhone to dość kontrowersyjne urządzenie i niektórzy po prostu dostają szału na jego widok, a niektórzy patrzą na niego z obrzydzeniem i pogardą. Miałem nie jedną okazję używać iPhone’a i nie jest to głupie urządzenie. Jest oczywiście klika braków, ale można się ich łatwo pozbyć. Duży szacunek dla iPhone’a za wyświetlacz, bo jest to coś naprawdę wspaniałego. Jeśli sam bym miał kupować iPhone’a to prawdopodobnie bym kupił, ale pod warunkiem, że miałbym drugi telefon, taki jak np. SE K750i.

Popatrzcie sobie tylko ile czasu temu był napisany ten temat… Ale autor tematu już go nie kontynuuje. Archeolodzy?

Ale temat nadal jest na czasie…

proponuje samsunga omnie

masz go że proponujesz? i miałeś również iPhone’a że jesteś w stanie polecić omnie zamiast ijabłka?