Iphone do smieci?


(Kaliber9971) #1

Jak w temacie.

Czy jailbreak+ unlock cos pomoze? Czy cos ?prosze o pomoc

Dodalem zdj...

Prosze.


(manieKMP) #2

Zdjęcia brak, opisu problemu też, wątpię by ktokolwiek potrafił odpowiedzieć na postawione pytania w takim przypadku.


(Kaliber9971) #3

http://zapodaj.net/da4b96dfe300b.jpg.html , tu jest link do problemu. Nie moge cos dodac zdjecia:(


(Giiixxxx6) #4

A próbowałeś kartę wyłożyć?


(pionner) #5

Panie, toż to zwykły simlock jest, a przynajmniej tak wynika z treści komunikatu. Jeśli telefon kupiłeś u swojego operatora, bądź w sklepie typu MediaMarkt to leć do nich żeby naprawili. Jeśli masz go z allegro, no to cóż… czy JB pomoże nie wiem, trzeba by było poczytać.


(manieKMP) #6

Ze trzy lata temu JB pomagał na zdjęcie simlock’a (odblokować można było Cydią), gdy istniała luka. Teraz gdzie się nie szuka, albo lądujesz na trefnych strona, “gwarantujących” zdjęcie blokady, albo jak pionner napisał (i co jest teraz najwyraźniej jedyną możliwością), radą jest pofatygowanie się do swojego operatora, ponieważ według jabłkowej strony informacyjnej, tylko on może do Apple’a przekazać dyspozycję o odblokowanie słuchawki…


(abrakadabra77) #7

To jest  Iphon4/4s? Istniał myk na  obejście  ( obejście nie usunięcie) simlocka  ale  to o ile  jeszcze  pamiętam mocno zależne  jest  od  firmware  modułu gsm/modemu jaki masz w  słuchawce. Na stronie http://iunlocker.net/check_imei.php możesz  sprawdzić czy ten telefon nie jest na czarnej liście  i jaki operator  założyl mu simlocka, potem sprawdź sobie ile zażyczy sobie  za  jego zdjęcie, bo tak jak manieKMP pisze w  Iphonie  simlock zdejmowany jest przez Apple  na wniosek operatora - w Vodafone UK  taka operacje  to biurokratyczna droga przez mękę :slight_smile: