IPhone I68 / I9 - Co to jest ?!

Witam ! Ostatnio szukając pewnego produktu na allegro, natrafiłem na IPhone I68 / I9. I mam pytanie, czy ktoś mógłby mi napisać co to za telefon i czy warto byłoby go kupić.

chińskie podróby iPhone które nie są warte nawet grosza… zepsują się po miesiącu i żaden serwis nawet tego nie dotknie…

Ok, dzięki wielkie za info ! :slight_smile:

Hm jak ja czytałem na temat tych telefonów, to są nawet chwalone. To nie Iphone tylko SciPhone. Podobno działają bardzo dobrze, i za takie pieniądze warto (nówka 300-400zł na allegro). Tak wyczytałem na internecie szukając informacji o tych telefonach z komentarzy użytkowników tego telefonu

george32801 , ale przez takie coś ludzie potem uważają prawdziwego iPhone za syf :stuck_out_tongue: dotyk w takich podróbkach jest gorszy chyba niż w omnii… chwalą bo się nie znają :wink:

Nie no rozumiem, ale nie trzeba mówić z góry, że ten telefon to dno. :wink: Faktycznie - jeżeli tania podróbka, to tania podróbka, lecz dla najzwyklejszego użytkownika to może służyć za dobry telefon :slight_smile: No i tani :wink:

Pozdrawiam

jak na telefon do dzwonienia który ma się za chwile popsuć to 300zł to za dużo, już lepiej kupić SPV M3000…

Sorki za odświeżanie tematu… Hm klopas - miałeś ten telefon, że tak mówisz? Na internecie czytałem opinie o tych telefonach i wszyscy bez wyjątku byli zadowoleni z posiadania go… I raczej mielu już go ponad pół roku, a nie po miesiącu jak Ty to mówisz?

musiało by mnie pogiąć :stuck_out_tongue: za 300zł jest masa dużo lepszych telefonów, czy z symbianami, czy z WM itd. do 300zł jest spory wybór, zależy czy ktoś kładzie nacisk na szybkość, muzykę, aparat czy interesuje go tylko system…