iPhone Xr na iPhone SE 3 generacji czyli rocznik 2022

Jak sądzicie skoro iPhone SE 3 generacji czyli ten co mają zaprezentować 8 marca 2022 roku ma w podstawowej wersji pamięci kosztować na nasze 999 zł warto zamienić z iPhone Xr, którego kondycja baterii po ponad roku jest 100% i byłby chętny co da mi za Xr tysiaka?

To chyba Ty powinieneś wiedzieć co jest dla Ciebie opłacalne.

Chciałem poznać opinie i zdanie innych TROLLU.

Mówisz i masz - nie jest opłacalne. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Może uzasadnisz dlaczego??

Kiedyś ci zmarczki takie do śmierci zostaną od tego śmiania się jak w tej emotikonie i nawet trumna ze strachu przed tobą otworzy się na mszy pożegnalnej.

Gdzie widzisz zmarszczki?
ps.
jestem niewierzący.
Ponieważ nie uważam je za telefony warte mojej uwagi, podkreśle, to jest moje zdanie.

Czyli ta i ta

Nie mają sensu bo nic nie wnoszą do tematu.

Ile bierzesz za trolling od WP?

Nie, nie biorę żadnych uli.

Są odpowiedzią na pytanie z tego wątku.

Chyba 2199 zł. Jak na telefon dla seniora sporo.

Wow. Ale tu ludzie są sfrustrowani :upside_down_face:

@anon19062602 Poczekaj aż wyjdzie, bo wiesz co chcesz zamienić, tylko nie wiesz na co.
Wróżąc z fusów i polegając na plotkach, to chyba nie. FaceID jest wygodniejsze niż TouchId. Poza tym mniejszy ekran i (zapewne) słabsza bateria. Taka ósemka z nowszymi wnętrznościami. Ale warto poczekać, bo plotki mogą się nie sprawdzić.
Też czekam, bo myślałem o jakimś gadżecie i nawet gdybym kupował coś z bieżącej oferty, to i tak bym poczekał, bo może pojawi się coś fajniejszego :slightly_smiling_face:

Większość portali piszących głównie o Apple i nowościach pisze, ze Apple planuje zarówno SE 2 generacji jak i nowe zrobić w cenie 199 dolarów co daje mniej więcej 999 zł. Nie przyśniło mi się :stuck_out_tongue:

Kupiłem sobie ostatnio iPad 9 generacji 64GB za 1699 zł ten najnowszy, gdzieś dorwałem w iSpot jedną sztuczkę bo bardzo ciężko dorwać z 64GB do oglądania filmów czy przegladania internetu poza domem. Telefon głównie ma służyć do płacenia, dzwonienia. Face ID fajne, ale nie w dobie noszenia wszędzie poza na dworze maseczek, a rozpoznawanie w maseczkach mają dać dopiero od iPhone 12 więc w Xr nie będzie. Przy płaceniu w dzisiejszych czasach odcisk palca praktyczniejszy. Przed pandemią Face ID było rewelacyjne zerknąć na telefon i płacisz, a teraz wstukuj pin 6cio cyfrowy ybezprzerwy w sklepie. Nie wiem czego na tablecie można ustawić 4 cyfrowy pin telefonu, a w ipponach 6cio cyfrowy chyba, ze coś przegapiłem w ustawieniach telefonu.

Można zmienić na czterocyfrowy w opcjach kodu.

Ja nigdy nie dostrzegałem tego problemu z maseczkami przez Apple Watch. Fakt - jest to problem, ale tylko dopóki trzeba będzie nosić maseczki.

1 polubienie

Ja nie wiem co oni piszą, ale jak skończą to sprawdź dobrze, bo z tego co widzę przewidywalna cena to 2199zł.
999 to byłaby adekwatna cena jak na taki sprzęt.

Jeszcze trzeba liczyć, że one się nie teleportują a polecą samolotami lub taniej promami lub koleją (z Chin).

Ja tam nie słyszałem, by Apple uruchomiło mini fabrykę dla rynku europejskiego.

Dodatkowo dziwne, że XR odcięto od aktualizacji, że na 5 lat będzie mieć poprawki zamiast iOS 15/16 z ulepszonym FaceID - no chyba, że im łatwiej iOS 13/14 poprawiać niż dostosowywać nowszy pod XR.

Rozpoznawanie twarzy w masce to nie poprawka tylko NOWA funkcja, której nie muszą dawać w każdy model z Face id i wsparciem aktualizacji.

Polsat obstawia 399 $ czyli 2200 zł.

Czyli z 381 zł kosztuje transport 1 szutki w lepszych warunkach niż towar z Aliexpress.com

SE3 to 4,7" i mała bateria, być może trzeba go będzie ładować dwa razy dziennie. Cena to 2199 zł. Tyle wiadomo z plotek :slight_smile:

Jak ktoś intensywnie używa Xr to nie musi dwa razy dziennie l;adoracji? Wątpię.

Czy Ty na prawdę dobrze się czujesz z tym Z

Rosjaninowi nie przeszkodziło to jednak, by z dumą prezentować literę „Z”, która stała się symbolem inwazji jego kraju na Ukrainę.