Iphone z USA - kilka pytań

Witam mam możliwośc kupienia iphonea w usa i mam kilka pytań

1.Taniej wyjdzie kupując w usa czy w polsce?

2.Jeśli kupie w usa to jak będzie w simlockiem?? nie znam sie na tym . Na jego zdejmowaniu się wogóle nie znam.

oczywiście w usa ale jeszcze taniej wyszło by gdybyś kupywał w wakacje po wtedy $ był po 2zł z groszami a teraz 3,42 u nas najtaniej to 1200zł a tam iphone 3g 8gb 199$ czyli 680zł czyli widzisz jaka różnica kupuj w USA

ok a co z tym simlockiem o to sie najbardziej martwie

resiak12 , poczytaj sobie o iPhonie na tych stronach (jest tam o simlocku, jailbreak’u itp.): http://myiphone.com.pl , CHIP

Simlocka z 3g sciagniesz yellowsn0wem czy jakos tak :wink: z 2g chyba sie sciaga podczas robienia jb ale nie jestem pewien…

Moj iP 2g 8gb jest z o2 (naklejka z tylu pudelka) i jak go kupilem to juz nie mial simlocka :wink: mial soft 1.1.3 chyba ale po jb…

ok , a czy w USA jest sieć orange?? i czy będzie działać w polsce? mam tam telefon i czy może obejdzie sie bez zdjęcia simlocka

Nie ma orange w USA.

Cena 199usd to cena urządzenia przy umowie z at&t.

Zakup iphonea bez umowy to odpowiednio: 599usd za 8gb i 699usd za 16gb - ceny bez podatku stanowego.

to już bardziej się w polsce opłaca :stuck_out_tongue: nawet w iSpocie mają taniej :smiley:

klopas to gdzie w końcu mam kupić ?? :stuck_out_tongue:

jakiego chcesz? ja bym radził na allegro :wink:

ja za mojego 2G 8GB zapłaciłem 900zł ale są oferty nawet za 700zł :wink: a 3G kupisz za 1500zł nówkę (16gb chyba) no ale nie radzę kupować białego jeśli chcesz 3G bo one same pękają (chyba od ciepła mi się zdaje :stuck_out_tongue: ) bo sam się napaliłem żeby mojego sprzedać i kupić iP 3G 16GB White no ale przeczytałem parę opinii i mi przeszło :stuck_out_tongue: na czarnej podobno jest to samo ale nie widać… tzn. pęknięcia nie są wyczuwalne pod palcem ale na białym psują efekt piękności iPhone :smiley: a 2G kupiłem specjalnie bo 3G ma gorszą obudowę bo plastikową całą z tyłu a 2G ma aluminium i tylko dół z plastiku :slight_smile:

czyli w usa sie nie opłaca?? bo mam do wyboru albo iphone albo kasa

No na dzien dzisiejszy bardziej sie oplaca w polsce…

O ile wiem, zagraniczne wersje Orange mają inne simlocki niż polska (simlock „odziedziczony” po Idei).

po kolei:

SImlock będzie na AT&T- można ściągnąć programem ale raczej telefon będzie nie stabilny i się wieszał.

jeśli kupisz w polsce (ja kupilem w grudniu iphone 3G uzywany 3 miesiace za 750 zł chyba :wink: ) z simlockiem na ERA to podpinasz do kompa z inną kartą niż era, np orange i po 30 sekundach sam simlock się ściągnie - ot taki prezent od ery.

Chyba że kupisz iPhone pierwszej generacji, tylko że nowego raczej już nei kupisz gdyż juz prawie rok nie sprzedają go. Są spekulacje że początkiem czerwca Apple zaprezentuje nowy model iPhona, który byłby dostępny sierpień/wrzesień więc możesz też poczekać na nowego :wink:

co do tego gdzie taniej- zależy od okazji na to nie ma recepty