IplaTV - parę pytań o zasadę działania

Witajcie. W wiadomościach obejrzałem kawałem fragmentu dotyczącego IplaTV. Otóż mówiono tam, ze jest to dostęp do darmowych materiałów wideo? jak jest w rzeczywistości? czy wszystko jest za darmo (wydaje mi się, ze kiedyś nie było - choć może coś źle kojarzę)? Ponadto czy trzeba się gdzieś rejestrować, zakładać konta itd.? Prosiłbym także o napisanie przez kogoś kto z tego korzysta czy programy się przycinają, zacinają i jaka “prędkość” pozwala na płynne oglądanie materiałów. Byłbym wdzięczny również za Wasze opinie na temat programu. Dzięki z góry :slight_smile:

Nie wszystkie materialy są darmowe.Duzo filmów-w szczególności mianowane znacznikiem"HIT" działają w usłudze VOD.Jednak spora część seriali ,kabaretów, przedstawień czy wydarzeń sportowych jest za darmo.Ja mam łącze 4 mb/s więc u mnie działa płynnie.Oglądałem kiedyś IPLA na mobilnym i musiałem chwilę poczekać ok 2 min żeby płynnie odtwarzało.Dla zabicia nudy może być zależy kto co lubi.

A wiec tak.Po instalacji programu zakładasz sobie w programie konto i tyle.Co do materiałów to wszystko co leci na Polsacie jest za free czyli seriale,kabarety itd.Oprócz filmów pełnometrażowych,do nich dostęp się kupuje.Co dalej,hmm reklamy oczwyście są nawet do 120sec,ale aktywacja konta vip usuwa reklamy oczwyscie nie za darmo i nie na zawsze.

Powiem tylko tyle-miałem to CÓŚ może godzinę na kompie.Darmowy do oglądnięcia był wtedy np.Kiepski i temu podobne.Reszta była płatna czyli filmy.Mam net 2Gbs szło nawet nawet jak nic nie używało łącza.Było to jakiś rok może mniej temu i wyleczyło mnie na dobre z tv internetowej.Zawsze możesz zainstalować to cóś na próbę a potem wywalić. :slight_smile:

Sam dość często korzystam - lubię sobie jeden odcinek jakiegoś Polsatowskiego serialu oglądać - wszystkie są za darmo i to legalnie, wiec nie ma lepszego programu do odtwarzania poza nim - zwłaszcza, że teraz mam konto premium i mogę oglądać sobie na żywo Polsat News nie wstając od kompa…

Tak więc wszystko jest legalnie, seriale są za darmo, więc możesz spokojnie instalować…