Iplex.pl - odtwarzacz nie wyswietla pytania

Witam!

Prosze o pomoc, mam dziwny problem z odtwarzaniem filmow na tym portalu.W zasadzie to chodzi o to , ze aby uruchomic film nalezy odpowiedziec na pytanie i tu sie zaczyna problem, bo w tym momencie mam czarny ekran i nie widze pytania.Dwa razy udalo mi sie na chybil trafil kliknac i film mi sie odtworzyl bez problemow.Normalnie jednak po 15 s. zgodnie z regulaminem przerzuca mnie do komunikatu ;“nie odpowiedziales na pytanie otworz link z danym filmem” i sytuacja od nowa, wyswietla mi sie reklama , pozniej znow pytanie ktorego nie widze itd…Mam najnowsza jave , filmy odtwarzalem na innych portalach wszystko gra , tylko ten problem z nie wyswietlajacym sie pytaniem…Moglby ktos madry poradzic co mozna zrobic w tym przypadku???Pzdrw i z gory dziekuje .

Spróbuj otworzyć stronę w Firefoxie

Spróbuj przeczyścić cache przeglądarki.

mam ten sam problem iplex.pl jest fajny nie powiem ale ich aplikacja pozostawia wiele do życzenia no może raczej aplikacja vividas. Najpierw miałem taki myk że musiałem paręnaście razy wcisnąć spacje aby odpalił się napis iplex następnie reklama, a potem film. Teraz mam to co osoba powyżej czyli czarne pole i komunikat o braku odpowiedzi na pytanie. I ja widzę, że to nie tylko ja lecz więcej osób. Próbowałem otworzyć w różnych przeglądarka i efekt jest taki:

firefox - czarny ekran z wiadomością o braku odpowiedzi na pytanie pojawiającym się po jakimś czasie

opera - nic się nie dzieje odtwarzacz nawet nie zaskakuje

ie x64 - brak wsparcia przenosi nas na support vividas

ie x86 - po ochoczym komunikacie o błędzie startu odtwarzacza klikając na start (trójkącik) mamy ta samą sytuację co w firefoxie

dali ciała mam nadzieje, że to naprawią jak najszybciej :confused:

insurgentpl , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Spotkałem się z kilkoma przypadkami, kiedy stronę z pytaniem blokował AdBlock czy inny noscript. Iplex działa mi na IE i Firefox`ie, na Operze również, ale wymaga “popędzenia” przyciskiem play w momentach przejścia reklama/pytanie/film.

A flasha i Java macie zainstalowane ?? czy w firefox macie włączone dodatki noscript lub adblock to spróbujcie je wyłączyć na tej stronie.

sprawdzałem nic nie blokuje mimo to nie ma :confused:

Witam!

Chcialem podziekowac za rady, problem rozwiazany, faktycznie trzeba bylo tylko wylaczyc Ad Munchera, ktorego uzywalem i pytania wyswietlaja sie!!:-), moge juz ogladac filmy.Pozdrawiam

no a ja dalej nie mogę dziwne. Wyłączyłem wszystkie dodatki w firefoxie, noda, outposta i malwarebytes i mimo to dalej nic :confused:

Miałem ten sam problem, mnie pomogło zainstalowanie ’ jawy

Dodane 25.02.2010 (Cz) 0:55

Podaję link http://java.com/pl/download/

tyle, że ja jave mam zainstalowaną :). Mniejsza z tym problem rozwiązałem teraz wszystko chodzi cacy :smiley: