iPlus i localhost? Możliwe?

Witam,

mam iPlusa i nie chcąc kupować hostingu lub brać darmowych domen pomyślałem że spróbuje na localhoscie… kiedyś na neo miałem stronkę na localu, a na iPlusie mi już nie wychodzi. Czy jest to realne? Wiem, że trzeba port przekierować, ale jak? Miałem neo, to Router i jest ok, a teraz?

Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

szybka odpowiedź plx

Pozdrawiam,

VD

PS. Jeśli nie, to jaki dobry hosting polecacie, ja myślę o Webd.pl?

WEbd.pl jest godny polecenia. Korzystam z ich usług od lat. Natomiast co do iPlusa to nie wydaje mi się to dobrym pomysłem przede wszystkim ze względu na limity transferu w sieci Plus GSM

Spoko, mam transfer 30GB m-c w iplusie kupione… tylko jest kwestia …

… Czy da się uruchomić serwer (WebServ) na localhoscie… bo jak właczam to all ok, ale gdy dam komuś IP to sie nie włącza strona;/

Jeśli ktoś to umie zrobić - niech piszę prosze!! :frowning:

Konfigurowalem kiedyś u znajomego na iplusie. skontaktuj sie na PW, albo mailem

a jesteś pewien, że łącząc się z internetem iplusem dostajesz na komputer publiczny adres IP?

bo w erze dostaje się prywatny, a w takiej sytuacji w najlepszym wypadku mogą się do hosta podłączyć osoby z tej samej sieci.

i taka drobna uwaga, określnenie ‘localhost’ oznacza domyślnie adres ‘127.0.0.1’, czyli pętlę lokalną, którą posiada w założeniu każdy komputer ze skonfigurowanym protokołem IP i który zawsze odnosi się wyłącznie do lokalnego komputera (stąd nazwa ‘localhost’), czyli mój 127.0.0.1 to mój komputer, Twój 127.0.0.1 to Twój komputer itd. przy normalnej konfiguracji nie ma możliwości połączenia się z czyimś 127.0.0.1, czyli z czyimś 'localhost’em :slight_smile:

Jak włącze iPlus to na ip.wp.pl podaje mi XX.XX.XX.XXX i podaje to komuś na gg… nikomu nie działa. :frowning:

Proszę o pomoc;/ Cyceron, napisałem na GG.

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 18:05

Nikt nie pomoże? PROSZE!! :((

Mi też pokazuje xx.xx.xx.xx na wp i co z tego ?? Nie na mnie są przekierowanie porty tylko na admina więc ja nie mam HIGH ID ;p No ale akurat mam przekierowane gdy admin ma komp off.

Wątpie aby PLUS GSM oferował w iPlusie przekierowanie portów nawet za dopłatą.

Yhy, przekierowują na każdy adres… moja ciotka prowadzi salon plusa w Gdyni i przekierowywują… jednak trzeba dobrze skonfigurować kompa a ciotka nie ma czasu ;/

Ciekawe jak niby skonfigurować ?? Jak internet chodzi dobrze to chyba iPlus podał nr. IP jaki trzeba ustawić żeby mieć przekierowane porty więc chyba nie w tym.

Najlepiej to

I spytać się czy dostaje się publiczny adres IP czy prywatny, jak prywatny to spytać czy jest możliwość uzyskania publicznego.