iPlus i Win 8 CP

Witam. Mam problem, bo po instalacji iPlus Menagera 2.2 nie mogę się połączyć z internetem, ponieważ jest komunikat: Proszę podłączyć modem. Dodam jeszcze że modem to ZTE MF669.

Zainstaluj sterowniki producenta i utwórz połączenie przez Dual-Up. Ten iPlus manager jest kiepski. Lepiej pobierz sobie Top_Netinfo, tylko nie wiem czy będzie działał z twoim modemem.

Nie lepiej pobrać Windows 8 Release Preview? Sterowniki zainstalowałeś? Te spod 7 powinny też działać pod 8 :wink:

Jak chcesz wiedzieć iPlus manager zawiera w sobie sterowniki. Problem jest w nim bo to nie jest program doskonały tylko jakaś kpina. W przypadku problemów na systemie operacyjnym, na który jeszcze nie ma oficjalnego wsparcia lepiej pobrać same sterowniki prosto od producenta i zainstalować je najlepiej przez menedżer zadań, a do obsługi modemu najlepiej skonfugurować Dial-Up lub użyć Top_Netinfo, który nie miesza nic w systemie. Otwiera tylko port do komunikacji z modemem i tyle. Nie instaluje od nowa żadnych sterowników ani nie wymaga instalacji.

Po głębszym przeszukaniu Internetu zainstalowałem uniwersalne drivery do ZTE.

Tera śmiga aż miło.

Thx za wszystko.