iPlus ograniczenie prędkości

Mam takie pytanie dla posiadaczy iplusa. czy po przekroczeniu limitu prędkość zwalnia do stałej niskiej prędkości czy ta prędkość się waha i jest wyższa niz deklarowana w umowie? proszę o odpowiedzi tylko użytkowników iplusa. z góry dzięki za odpowiedzi.:slight_smile:

iplus na u mnie zasięg hsdpa a play raczej nie będzie chodzić. wiec jeśli jest hsdpa to jest z czego obciąć. wiec ktoś jeszcze się wypowie?

tak, też uważam play za najlepsze wyjście i ma zasięg prawie wszędzie… sprawdź dobrze na mapie. (playmobile.pl itd.)

ale dość offtopu. przypadkiem szukając dla CIEBIE( tak, ja umiem korzystac z google.pl ;] ) znalazłem ten temat viewtopic.php?f=6&t=252615&start=0 . daje odpowiedz? i w umowie z iplusa(do ściągnięcia ze strony plusa_ powinny być informacje na temat postępowanie wobec osoby przekraczającej limit.

aha. rozumiem. czyli jeśli mam hsdpa w plusie to w play bede mial umts?

z tym to się nie zgadzam. W hsdpa jest pomoc 7,2 mbit/s. wiec jak jest naprawde?

bylem wczoraj w salonie play i powiedzial mi że jeszcze nie na zasięgu u mnie. wiec jeśli jest ta bts plusa to jest tez zasięg play bo się pogubilen. jeszcze sprawdze na mapie.

Play korzysta tylko z nadajników GSM Plusa, HSPDA ma swoje i obsługuje tylko internet przez HSPDA.

witam mam w domu iPlusa i musze powiedziec ze jestem z niego zadowolony polecam modem huawai E169 jest dosc dobry

w mojej lokalizacji mocno zalesionym moge max wyciagnac 236 kb/s a tak wogule wyciagam ok 20 kb/s

nie jest zabujcza ale jest ok musze dokupic jeszcze konektor do anteny jaka mam bo mam od starego modemu i napewno predkosc podskoczy

mam 2 kreski w domu i lapie EDGE

polecam iPus

w gdansku na modemie zlapalem predkosc 1.2 Mb/s :smiley:

to juz cos