IPlus

Witam !!

Mam laptopa i mam internet w IPlus na karte PCMCIA. Firma Plus daje oprogramowanie do tego modemu, co jest niezbędne.

Bo jak wchodzę na Połączenia sieciowe i jak klikam prawym przyciskiem myszy w zakładce Połącz i na Wybierz Numer pokazuje mi:

komunikattqp8.jpg

Czy mogę jakoś uruchomić internet, bez tego programu co oferuje iPlus ?? ??

Niestety niebardzo. Korzystaj z poleconego oprogramowania. Ja mam “Twój Internet” w Orange. Owszem, możesz połączyć się za pomocą systemowego sposobu. Otwórz “Połączenia sieciowe” i oprogramowanie z IPlusa i czekaj aż utworzy się nowe połączenie w “Połączeniach sieciowych”. Gdy oryginalne oprogramowanie będzie gotowe do połączenia, zamknij je i utwórz ręcznie nowe połączenie w “Połączeniach sieciowych” za pośrednictwem tego modemu/karty. Po utworzeniu kliknij “Połącz”. Mi działa, u Ciebie też powinno :wink: Napisz o wyniku :slight_smile:

Ja też mam iPlusa. Jak masz kartę musisz łączyć się przez ich oprogramowanie.

PatrickMASTER twój pomysł działa, ale jest to trochę męczące, narpiew trzeba włączać ich oprogramowanie wyłaczać je i dopiero na koniec wchodzić do “Połączenia sieciowych”, żeby włączyć neta.

Ale nie mam innego rozwiązania, jeszcze mogę czekać, aż ktoś mi powie o innym rozwiązaniu.

Ale dzięki PatrickMASTER !!

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Innego rozwiązania niestety nie ma. Modem/karta uruchamia się jedynie przy poleceniach z oryginalnego oprogramowania. Chyba że jesteś programistą i poradzisz sobie z napisaniem jakiejś łatki do Windows :smiley:

Ale nie rozumiem po co Ci inny sposób uruchamiania? Przecież oprogramowanie IPlusa chyba Ci w niczym nie przeszkadza?