iPod APPLE - jak zgrywać pliki na wiele komputerów?

hey : )

a więc mam problem z moim iPodem. chodzi o to, że przy każdym podłączeniu do innego komputera program iTunes chce usunąc całą zawartość iPoda i nie mogę przenosic utworów z jednego komputera na drugi lub ich dogrywać. dowiedizałam sie ze istnieje mozliwosc zainstalowania programu ktory widzi iPoda jako dysk, tylko ze nie mam pojęcia jaki to program. prosze o pomoc.

pozdrawiam ciepło :*

a nie dostałeś przypadkiem jakiejś płytki instalacyjnej z samym ipod’em ?

Z iPodem jest tylko iTunes. Może trzeba coś w ustawieniach zmienić…

Ten program nazywa sie iDump

havana_cherry proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

Ogolnie to Firma Apple namieszla w ipodzie wlasnie po to zeby nie “piracic” utworow MP3 (na szybce chyba byla naklejka aby nie krasc utworow:) Ogolnie sie nie da ich skopiowac ale owe mp3 sa zapisywane w roznych katalogach pod dziwnymi nazwami. Sa programy do zmiany nazwy pliku MP3 tak jak jest nazwany w TAGu.

A po co tobie program do robienia z ipoda dysku? Wystarczy ze podepniesz ipoda do kompa i juz komp widzi go jako dysk z folderami.

Jakiego masz ipoda ?

chodzi o to żebym mogła podłączyc iPoda do np dwóch komputerów i zeby ten drugi komputer nie chciał kasować wszystkich danych z iPoda. naszczescie juz poradziłam sobie z tym problemem dzieki programowi podanemu wyzej ; )