Ipod nano 5g - problem z muzyką

Siema jestem nowym i zielonym posiadaczem ipoda nano 5g :smiley: (szczęście w nieszczęściu) czytałem niektóre tematy ale nie mogłem znaleźć tego o co mi chodzi (a jezeli przeoczyłem to wybaczcie) a mianowicie:

  • po wgraniu na ipoda przez itunes 200 piosenek wgrały się 150 i na dodatek tak jakoś śmiesznie przeskakują słucham numeru 1, 2, i pyk nagle 10 i tak jest co jakiś kawałek. w itunes tak samo nie moge ich odtworzyć

-skonwertowałem film jakaś tam nawet niezła komedia do formatu mpeg4 programem free ipod video converter, chce przerzucić na ipoda i nic . . . Jaki polecilibyście program do tego?

-i czy jest ***** jakiś inny program oprócz itunes :stuck_out_tongue: (może do tego jestem za tępy, cóż tak już bywa…) który byłby naprawdę godny i działał by dobrze z ipodzikiem.

a i nie piszcie nic nie wnoszących odpowiedzi nabijając beznadziejnie posty. Z góry dzięki :wink:

a jaką pojemnośc ma ten ipod? Zdarza się, że jeśli chcesz przerzucić więcej piosenek niż ipod może przechować to wybiera po prostu niektóre z nich.

Co do tego filmu, to filmy też trza przez itunes przerzucać

A programu innego do obsługi ipod’ów niestety nie ma.

Edit: poprawione.

kolego spójrz raz jeszcze w temat …