iPod nano jak dodac film

(Arturkaplon) #1

Mam problem albo z formatem filmu albo z programem iTunes poniewaz gdy prubuje dodac film na iTunes to nic sie nie dzieje i nie wiem dlaczego dlatego prosze was o pomoc poniewaz mam iPoda a nie moge dodac filmu to dziwne.

Prosze Pomurzcie :frowning:

Artur Kaplon :slight_smile:

(Mattixxxl) #2

Jak miałem Iphona to by dodać film musiałem zapłacić. Bo tak sobie wymyślił Appel :confused:

(kamil_w) #3

Tak się składa, że Apple każe sobie płacić za wszystko. Jakby mogli, to by kazali płacić nawet od każdego urucomienia urządzenia i dlatego uważam, że Apple jest gorsze od Microsoftu.

Poza tym filmy na przenośne odtwarzacze powinny być w formacie .mp4 (najlepiej, żeby rozdzielczość filmu nie była większa niż rozdzielczość wyświetlacza.

(Arturkaplon) #4

ok udalo mi sie wymyslic jak dac ten film ale na przyklad jak film trwa godzine to na ipodzie tylko 5 minut

(Pawbrotm) #5

Wypróbuj Videora iPod Converter: http://www.videora.com/en-us/Converter/ ... wnload.php

Przed wgraniem na iPoda przepuść film przez ten program (czas konwersji zależy od twojego procesora), ale mi filmy po konwersji tym programem chodziły bez problemu.

(Arturkaplon) #6

Wielkie dzienki mi tez idzie bez problemu :smiley:

(Frog) #7

Artur13 , na forum piszemy po polsku: innymi słowy oznacza to poprawność gramatyczną, ortograficzną oraz używanie polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif