iPod nano jak dodac film

Mam problem albo z formatem filmu albo z programem iTunes poniewaz gdy prubuje dodac film na iTunes to nic sie nie dzieje i nie wiem dlaczego dlatego prosze was o pomoc poniewaz mam iPoda a nie moge dodac filmu to dziwne.

Prosze Pomurzcie :frowning:

Artur Kaplon :slight_smile:

Jak miałem Iphona to by dodać film musiałem zapłacić. Bo tak sobie wymyślił Appel :confused:

Tak się składa, że Apple każe sobie płacić za wszystko. Jakby mogli, to by kazali płacić nawet od każdego urucomienia urządzenia i dlatego uważam, że Apple jest gorsze od Microsoftu.

Poza tym filmy na przenośne odtwarzacze powinny być w formacie .mp4 (najlepiej, żeby rozdzielczość filmu nie była większa niż rozdzielczość wyświetlacza.

ok udalo mi sie wymyslic jak dac ten film ale na przyklad jak film trwa godzine to na ipodzie tylko 5 minut

Wypróbuj Videora iPod Converter: http://www.videora.com/en-us/Converter/ … wnload.php

Przed wgraniem na iPoda przepuść film przez ten program (czas konwersji zależy od twojego procesora), ale mi filmy po konwersji tym programem chodziły bez problemu.

Wielkie dzienki mi tez idzie bez problemu :smiley:

Artur13 , na forum piszemy po polsku: innymi słowy oznacza to poprawność gramatyczną, ortograficzną oraz używanie polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif