Ipod Nano nie uruchamia się i nie widzi go PC

Moja dziewczyna ma od pół roku IPODA NANO 4G. Używanego, więc łącznie ma on około 3,5 roku. Ostatnio IPOD nie ładuje się w ładowarce, nie chce się włączyć, nie mogę też uruchomić go w trybie resetowania ustawień. Czy to znaczy, że nadszedł już jego kres? A może kabel ładowarki się uszkodził. Przy ładowaniu powinna świecić się na ładowarce zielona, a nie jak jest obecnie czerwona dioda. Co zrobić? Gwarancji już dawno nie ma. IPODA wykrywa w XP, tzn. wyszukuje go ale nie może połączyć z urządzeniem.

nie napisałeś ,czy używasz najnowszego iTunes i czy program iPod wykrywa.Napisz coś więcej, czy iPod był konfigurowany za pierwszym razem przez iTunes na komputerze twojej dziewczyny ,czy na twoim.Podczas pierwszej konfiguracji i rejestracji iTunes tworzy kopię zapasową ustawień i plików, a wtedy bez kłopotu można urządzenie przywrócić do “życia” :smiley:

nie wiem jak rejestracją bo ja tego nie robiłem. używałem najnowszej wersji ITUNES i nic to nie dało. program go nie widzi. IPOD jest jakby martwy

Zajrzyj tu-Odtwarzacz iPod nie jest rozpoznawany w oknie Mój komputer ani w programie iTunes dla systemu Windows

link: http://support.apple.com/kb/TS1369?view … cale=pl_PL

faloow , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif