Ipod touch - aktualizacja oprogramowania do 4.2

Kupiłem ipod touch,zainstalowałem itunes i od razu pokazało że jest aktualizacja do 4.2 mojego ipoda,tylko czy po tej aktualizacji wszystko będzie działać poprawnie ?

Nie którzy piszą że pisze żeby włożyli kartę sim po tej aktualizacji…

Nie którzy piszą że w tym nowym oprogramowaniu bateria bardzo krótko trzyma…

Może ktoś coś doradzi.

Raczej 4.2.1 lub 4.3 w zależności którą generację iPoda Touch posiadasz.

W iPodzie odpada problem simlocka. Jedynie jeżeli masz jailbreak’a, to już go nie będziesz miał po aktualizacji, ale będzie można go znów wykonać.

No i wysypało mi chyba system w ipodzie,wyrzuciło błąd w itunes że nie można odtworzyć ipoda “ipod” i numer błędu 1604

Dodane 28.03.2011 (Pn) 19:33

na szczęście już udało mi się wrócić do starej wersji oprogramowania…

Zrobiłem to programem ireb,oczywiście pierwsze 4 wersje nie działały,bo windows błędy wyrzucał ale jedna jedyna wersja programu zadziałała.

Dodane 28.03.2011 (Pn) 20:02

A jeszcze mam pytanko,bo próbuje założyć konto w appstore,ale moja karta nie przechodzi autoryzacji ;(

Dlatego chciałem założyć konto bez karty ale tej opcji już niestety nie ma,macie jakieś pomysły ?

To jaką masz w końcu wersję iOS’a i jakiego iPod’a Touch? Dla iPoda Touch 1G i 2G aktualna wersja softu to 4.2.1, natomiast dla 3G i 4G - 4.3.

Może miałeś zjailbreakowany soft. Jak coś zawsze można wprowadzić urządzenie w tryb DFU i zainstalować czyste oprogramowanie od Apple’a.

Zawsze była możliwość założenia konta bez karty kredytowej. Poszukaj w internecie jakiegoś poradnika, może źle szukasz tej opcji.

Jeśli chodzi o rejestracje bez karty to znalazłem,ale tylko poprzez rejestracje w ipodzie,poprzez itunes nie dało się wybrać rejestracji bez karty.

Za czasów kiedy ja się rejestrowałem (niewiele ponad pół roku temu) była taka możliwość z poziomu iTunes.

a jeszcze ostatnie pytanko, jak wrzucać pliki z komputera na ipoda jeśli poprzez itunes nie mogę ?