Ipod Touch czy Ipod Shuffle?

Witam zastanawiam się nad kupnem Ipoda Touch 1G lub 2G albo Ipod Shuffle ?

Czy warto jeszcze kupić Touch`a 1G lub 2G ?

Chciałbym używać go do muzyki, i w domu czasem do wifi :slight_smile:

I czy znajdę w dobrym stanie do 300/350 zł ?

Czy może jednak warto kupić Ipoda Shuffle 6 generacji ?

Nie wiem jak chcesz używać szufli do WiFi.

Ogólnie musisz sam zadecydować co będzie lepsze.

Taczka daje ci o wiele więcej funkcji, znakomity dotykowy wyświetlacz, app store. To wszystko kontra małe poręczne urządzonko przeznaczone prawie tylko i wyłącznie do słuchania muzyki.

Wifi tyczy się Toucha a nie Shuffle

Tu nic nie ma temat wifi .

A czy warto jeszcze w ogóle kupować 2G ?

Jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to Shuffla 1G, 2G albo 6G bądź iPod Touch

Osobiście nie pchałbym się w Toucha 1G ze względu na szybkość działania. Co do 2G to sam nie wiem, niech się wypowie ktoś kto ma 2G.

Mam 2G, i nie jest źle :slight_smile: Najbardziej wkurzające są aktualizacje już nie dostępne dla 2G, jak i niektóre gry. Ale jeśli masz do wybrania iPoda Shuffle, a Toucha, to bez wahania weź Toucha, a nie zawiedziesz się :slight_smile: Mi wszystko działa do tej pory, a iPod jest z drugiej ręki.

Oczywiście że warto, to nadal świetny odtwarzacz z masą aplikacji.

tutaj to porównanie trochę bez sensu, jak chcesz wifi, nie ma co się zastanawiać nad szuflą

szufelka jest dobra jak dużo biegasz, dużo jeździsz na rowerze itp. i chcesz muzykę, ale nie, żeby zajmowała całą kieszeń, a skoro pod uwagę bierzesz iTouch, to raczej szufla nie będzie dla ciebie

bierz iPoda Touch, ale nie polecam 1G, to tak, jakby brać teraz iPhone 2G, stary soft, jak uda ci się wgrać iOS 4.0 to będzie mulił tragicznie, a na starym sofcie za wiele się nie pobawisz :wink:

jeśli chcesz sprawdzić jakie urządzenia Apple są wspierane, ściągnij sobie programik MacTracker (na mac os x jest, na windowsie też raczej :wink: ) i tam zobaczysz jak wygląda sytuacja z iPodami :wink: poza tym masz o wszystkich produktach sporo informacji, można porównać itd. :wink:

Ja osobiście mam Shuffle i miałem Toucha. Shuffle to tylko mp3. Nic więcej praktycznie tam nie znajdziesz. Natomiast touch, to odtwarzacz z masą aplikacji, wi-fi i internet na 2G chodzi całkiem nieźle. Miałem 2G 32gb i byłem zadowolony (Sprzedałem dla iPhona). Osobiście bardziej polecam iPod touch.

Witam.

Mam problem z Ipod 4G albo z Ituns… pojawia mi sie nastepujacy komunikat.

Program Ituns nie odpowiada. Trwa wyszukiwanie rozwiazania problemu przez system windows…po nacisnieciu ok-rogram Ituns zostaje autoamtycznie zamkniety. Odinstalowalam i zainstalowalam Ituns na nowo, mam wersje 10.4.1.10, sprawdzilam zgodnie z “Ituns support” sterowniki, wszystko wykazuj ze dziala poprawnie.

Moj Ipod 4G wersja1.0.2PC , oczywiscie mimo ze na Ipodzie widac 33 utwory nie mozna ich odsluchac…

Prosze o rade