Ipod Touch vs Ipod Classic vs Zune HD vs Sony Rolly

Mam zamiar zakupu sprzętu Mp3/Mp4, ale jak to się ładnie mówi, żeby był top :wink:

Ok teraz na poważnie. Potrzebuje sprzęt, dobry sprzęt, markowy sprzęt. W cenie do 1000złoty. Wymienione w ankiecie odtwarzacze są bardzo podobne o podobnych funkcjach itd.

Odkąd patrze na allegro to dostaje świra powoli ;p Bo nie wiem co jest lepsze ew. lepsze w użytkowaniu. :slight_smile:

Potrzebuje waszej porady, proszę o głos w ankiecie i wypowiedź - “Co Ty byś wybrał i dlaczego?”

Prosiłbym np tez o porównania miedzy odtwarzaczami typu ten ma to a ten tego nie ma :stuck_out_tongue: Przydatne :wink:

Dzieki z góry :slight_smile:

Najlepszym wyborem jest iPod, ma bardzo przejrzyste menu, szybko mozna dnajeleżć daną piosenkę, dość długo trzyma akumulator (ja swojego ipoda już z 4 tygodnie nie ładowałem) jak na słuchawki stanadardowe dość dubrze dają radę.

Ja bym brał Zune HD, jest dużo lepiej wyposażone niż ipod (HD ready, port mini hdmi, 8 rdzeniowy procesor), niezły ekran http://www.frazpc.pl/news/27552-Ekran_Z … wytrzymaly , jeszcze tylko zaczekać na jakąś solidną recenzję w Polsce.

tylko za bardzo nic nie wiadomo o tym zune… apple ma przynajmniej dobrą wyrobioną opinie, a tu brak danych

Takie rzeczy to tylko w Erze.

Bierz iPoda Touch :smiley:

Prócz świetnej muzyki masz super gry, świetny multitouch itd.

iPod Touch, masz tam MultiTouch, iPhone OS, WiFi no i przyjemna obsługa :wink: masa aplikacji, a obsługa internetu jest boska :wink: wiem bo miałem iPhone ale za jakiś czas kupuje iPod Touch :wink:

A co to jest MultiTouch? Bo nie mam pojecia co to daje :stuck_out_tongue:

Mam też pytanie odnośnie video. Jak to wygląda pod zune lub pod ipoda? Nie można ogladac tam avi chyba? :frowning: Trzeba to kompresować?

iPod touch. czy tam iPhone mają dość dobre odwzorowaniu kolorów, są bardzo soczyste oraz jasne, filmy ogląda się nich bardzo dobrze, raczej nie spotkasz rozklatkowanej czerni. Szkoda, że iPhone/iPod nie ma wyjścia do tv w lepszej rozdzielczości niż 640x480

Marcin1147 ja głupot nie pisze http://www.frazpc.pl/news/26857-Premiera_Zune_HD

wszędzie tam gdzie masz dotykowy ekran jest folia która reaguje tylko na punkt a multitouch odczytuje całe palce no i w zwykłym jak naciśniesz 2 punkty to odczyta jeden a przy multitouch odczyta oba, może i bajer ale bardzo przydatny :wink: no i zwykłe dotykowe ekrany się nie obsługuje palcem tylko paznokciem :stuck_out_tongue:

zależy które generacje poszczególnych odtwarzaczy bo bywa że jakością dźwięku różnią sie diametralnie i niestety zazwyczaj im nowszys model tym gorsza jakość tego dźwięku…

osobiście wybrał bym ipod’a touch 2G, 1G jak dla mnie mało efektowny dźwiękowo w porównaniu do 2G, 3G jakość dźwięku identyczna jak w 2G działa jedynie widocznie szybciej

lub też ipod’a classic 5,5G jak dla mniej najlepszy odtwarzacz