Ipod Touch vs Ipod Classic vs Zune HD vs Sony Rolly

(Klinge) #1

Mam zamiar zakupu sprzętu Mp3/Mp4, ale jak to się ładnie mówi, żeby był top :wink:

Ok teraz na poważnie. Potrzebuje sprzęt, dobry sprzęt, markowy sprzęt. W cenie do 1000złoty. Wymienione w ankiecie odtwarzacze są bardzo podobne o podobnych funkcjach itd.

Odkąd patrze na allegro to dostaje świra powoli ;p Bo nie wiem co jest lepsze ew. lepsze w użytkowaniu. :slight_smile:

Potrzebuje waszej porady, proszę o głos w ankiecie i wypowiedź - "Co Ty byś wybrał i dlaczego?"

Prosiłbym np tez o porównania miedzy odtwarzaczami typu ten ma to a ten tego nie ma :stuck_out_tongue: Przydatne :wink:

Dzieki z góry :slight_smile:

(k-9) #2

Najlepszym wyborem jest iPod, ma bardzo przejrzyste menu, szybko mozna dnajeleżć daną piosenkę, dość długo trzyma akumulator (ja swojego ipoda już z 4 tygodnie nie ładowałem) jak na słuchawki stanadardowe dość dubrze dają radę.

(dragonn) #3

Ja bym brał Zune HD, jest dużo lepiej wyposażone niż ipod (HD ready, port mini hdmi, 8 rdzeniowy procesor), niezły ekran http://www.frazpc.pl/news/27552-Ekran_Z ... wytrzymaly , jeszcze tylko zaczekać na jakąś solidną recenzję w Polsce.

(k-9) #4

tylko za bardzo nic nie wiadomo o tym zune... apple ma przynajmniej dobrą wyrobioną opinie, a tu brak danych

(Marcinch7) #5

Takie rzeczy to tylko w Erze.

Bierz iPoda Touch :smiley:

Prócz świetnej muzyki masz super gry, świetny multitouch itd.

(klopas) #6

iPod Touch, masz tam MultiTouch, iPhone OS, WiFi no i przyjemna obsługa :wink: masa aplikacji, a obsługa internetu jest boska :wink: wiem bo miałem iPhone ale za jakiś czas kupuje iPod Touch :wink:

(Klinge) #7

A co to jest MultiTouch? Bo nie mam pojecia co to daje :stuck_out_tongue:

Mam też pytanie odnośnie video. Jak to wygląda pod zune lub pod ipoda? Nie można ogladac tam avi chyba? :frowning: Trzeba to kompresować?

(k-9) #8

iPod touch. czy tam iPhone mają dość dobre odwzorowaniu kolorów, są bardzo soczyste oraz jasne, filmy ogląda się nich bardzo dobrze, raczej nie spotkasz rozklatkowanej czerni. Szkoda, że iPhone/iPod nie ma wyjścia do tv w lepszej rozdzielczości niż 640x480

(dragonn) #9

Marcin1147 ja głupot nie pisze http://www.frazpc.pl/news/26857-Premiera_Zune_HD

(klopas) #10

wszędzie tam gdzie masz dotykowy ekran jest folia która reaguje tylko na punkt a multitouch odczytuje całe palce no i w zwykłym jak naciśniesz 2 punkty to odczyta jeden a przy multitouch odczyta oba, może i bajer ale bardzo przydatny :wink: no i zwykłe dotykowe ekrany się nie obsługuje palcem tylko paznokciem :stuck_out_tongue:

(niezDarek) #11

zależy które generacje poszczególnych odtwarzaczy bo bywa że jakością dźwięku różnią sie diametralnie i niestety zazwyczaj im nowszys model tym gorsza jakość tego dźwięku...

osobiście wybrał bym ipod'a touch 2G, 1G jak dla mnie mało efektowny dźwiękowo w porównaniu do 2G, 3G jakość dźwięku identyczna jak w 2G działa jedynie widocznie szybciej

lub też ipod'a classic 5,5G jak dla mniej najlepszy odtwarzacz