iPod

Witam

Co myślicie o tym sprzęcie ?

indexipod_20040719a.gif

Cena: 1 399,00 PLN

Więcej informacji: Apple Sklep

IMO, uważam iż jest to konkurencją (i to całkiem, całkiem [wyłanczając cene]) dla takich MP3 Player-ów jak Creative, Samsung, itp. Dużym plusem jest integralność z PC-em. Natomiast minusem cena :?

Fajny sprzęt tylko ta cena taka nieciekawa :\ ale już się przekonałem do swojego discmena :smiley:

Ja tez go wole :slight_smile:

A co do sprzetu to jedna wielka lipa…po co 5000 piosenek …pic i tylko reklama …

Dla mnie 200 to by było za dużo, nie zdążył byś tego przesłuchać, na kompie mam może 2500tys :smiley: :slight_smile: 8) Nie no przesadziłem 1500, a słucham moża 70 , bo je (muszę zrobić czyszczenie z piosenek, bo 3/4 nie słucham.

a wszystkie legalne ??

1500/10 :arrow: koło 150 płyt CD

średnio licząc po 50 zł za sztukę

50 zł * 150 :arrow: 7500 zł

czyli komputer z górnej półki

tak że na 100% legalne :hahaha:

No może troszkę, ale tylko troszkę. Nie czepiajcie się szczegulów :smiley:

ja bym polecl jakis odtwarzacz max pojemnosci 512MB zeby za czesto niewymieniac muzyki, chociaz 128MB jest dobry, sam wlasnie poszukuje jakiegos odtwarzacza mp3 i sa dwa powody dla ktorych wybiore 128MB jest to pojemnosc ktora wystarcza na mala kolekcje ulubionej muzyki dwa to cena max 150zł

512, to już jest dużo. Dla mnie nie porozumieniem jest kupowanie mp3 które mają po 4gb, przecież i tak nie zdołasz tej pamięci wykorzystać, tylko kase w błoto wyrzucisz.

to było dziś w dodatku do gazety wyborczej “wysokie obroty”

Plusy iPod’a:

doskonały interfejs

solidne wykonanie

prwadziwie uniwersalny standard

ładowanie z komputera

minusy:

ubogie wyposażenie(brak radia , pokrowca)

wysoka cena i drogie akcesoria

Pokrowiec zawsze można dokupić, a radia mieszczą się teraz w długopisach :smiley: 8)