iPod

(Wolin) #1

Witam

Co myślicie o tym sprzęcie ?

indexipod_20040719a.gif

Cena: 1 399,00 PLN

Więcej informacji: Apple Sklep

IMO, uważam iż jest to konkurencją (i to całkiem, całkiem [wyłanczając cene]) dla takich MP3 Player-ów jak Creative, Samsung, itp. Dużym plusem jest integralność z PC-em. Natomiast minusem cena :?

(Bażant) #2

Fajny sprzęt tylko ta cena taka nieciekawa :\ ale już się przekonałem do swojego discmena :smiley:

(Koks497) #3

Ja tez go wole :slight_smile:

A co do sprzetu to jedna wielka lipa........po co 5000 piosenek ..........pic i tylko reklama ....

(Bażant) #4

Dla mnie 200 to by było za dużo, nie zdążył byś tego przesłuchać, na kompie mam może 2500tys :smiley: :slight_smile: 8) Nie no przesadziłem 1500, a słucham moża 70 , bo je (muszę zrobić czyszczenie z piosenek, bo 3/4 nie słucham.

(system) #5

a wszystkie legalne ??

(fiesta) #6

1500/10 :arrow: koło 150 płyt CD

średnio licząc po 50 zł za sztukę

50 zł * 150 :arrow: 7500 zł

czyli komputer z górnej półki

tak że na 100% legalne :hahaha:

(Bażant) #7

No może troszkę, ale tylko troszkę. Nie czepiajcie się szczegulów :smiley:

(system) #8

ja bym polecl jakis odtwarzacz max pojemnosci 512MB zeby za czesto niewymieniac muzyki, chociaz 128MB jest dobry, sam wlasnie poszukuje jakiegos odtwarzacza mp3 i sa dwa powody dla ktorych wybiore 128MB jest to pojemnosc ktora wystarcza na mala kolekcje ulubionej muzyki dwa to cena max 150zł

(Bażant) #9

512, to już jest dużo. Dla mnie nie porozumieniem jest kupowanie mp3 które mają po 4gb, przecież i tak nie zdołasz tej pamięci wykorzystać, tylko kase w błoto wyrzucisz.

(Bwatras) #10

to było dziś w dodatku do gazety wyborczej "wysokie obroty"

Plusy iPod'a:

doskonały interfejs

solidne wykonanie

prwadziwie uniwersalny standard

ładowanie z komputera

minusy:

ubogie wyposażenie(brak radia , pokrowca)

wysoka cena i drogie akcesoria

(Bażant) #11

Pokrowiec zawsze można dokupić, a radia mieszczą się teraz w długopisach :smiley: 8)