Ipv6 i ipv4 brak internetu

Mam problem. Mam internet z netii i od wczoraj mam czerwony wykrzyknik przy ikonie wiif i jak klikne na właściwości to na IPV4 i na IPV6 nie mam Internetu. Próbowałem zmieniac ip przez ip /renew, zmienialem dnsy. To nic nie dalo., a po kablu ethernet mam internet. Mam internet z netii

Zrestartuj router, zrestartuj komputer (nie piszesz jaki OS, nie piszesz czy były jakieś aktualizacje np. sterowników Wifi tid.).

Sterowniki wifi byly aktualne z 2017 Karta to atheros ar9285 i system to Windows 7 Home Premium, router byl restartowany i nic sie nie zmieniało

a jaki ip uzyskujesz? komenda ipconfig /all, i może sprawdź czy ping śmiga, ping 8.8.8.8,

Ping przez 8.8.8
http://pasted.co/e22cfd19

a ip jakie dostajesz? mamy nowy rok, może jakieś zmiany w regulaminie? :wink: może złe ustawienia na routerze, jakiś inny sprzęt telefon/tablet może się podłączyć przez wifi?

Ip mam ustawione na otrzymanie automatyczne, a np. Z telefonu ktorego pisze wifi dziala normalnie

a co to za sprzęt nie dostaję dobrego ip? jaki model, może jakiś przełącznik wifi jest? lub jakiś program którym zarządza tym połączeniem?

Przelacznika wifi akurat w tym modelu nie ma a to jest asus k52f, wylaczylem oszczędzanie energii i nadal to samo.