IRC etc nie wypaliły, więc może ts :)

Jak wszyscy czytelnicy tego działu wiedzą, było wiele prób wszelakiej komunikacji.

Wszyscy chcą korzystać z pisemny etc. Do tego w końcu jest forum / sb. Nic nie wypala.

Więc co powiecie na ts / ventrillo ? Gada się zupełnie inaczej niż pisze. Można również korzystać z ts’a podczas pracy przy komputerze / nie trzeba ciągle siedzieć i patrzeć czy ktoś nie napisał etc :))

W tym temacie to siedze od 4 lat

  • gram w gre online (by nie było reklany , nazwy nie podam) jak miałem więcej czasu jeden z kilku SA (Serwer Admin) obecnie oddałem bo to pochania zbyt wiele czasu

i tu zaczyna sie problem tej propozycji , jak ten teamspeak ma być zorganizowany?

  1. otwarty (bez konieczności rejestracji)

  2. z wymogiem posiadania ®

oba rozwiązaniamają ++ i –

rozwiązania 1) nawet nie komentuje - wejdź sobie na jakiś publiczny serwer i posłuchaj co tam sie dzieje

w rozwiązaniu 2) można wypracować jakiś system ale kto sie podejmie robić rejestracje (wiąże sie z tym również potwierdzenie czy dana osoba jest tym za kogo sie podaje)

  • i kto będzie “studził głowy” , bo bez spięć ts istnieć nie może - po prostu taki już jego urok

Ja widze to w czarnych barwach bo to mrówcza niewdzięczna praca i nie przyjoł bym nawet CA , o SA już nie wspomne

Konta użytkowników można by spiąć z userami dp :slight_smile: