Irda

Mam Sagema my-X5m i niedzial mi irda czy po zmianie softa bedie dzialal???

Masz telefon pewnie na gwarancji :slight_smile:

Oddaj do serwisu :slight_smile:

nie gwarancja juz sie skonczyla ale czy jak zmienie softa to bedzie dzialal irda??

A ktoś tu jest wróżką i wie co masz skopane w telefonie na odległość, telepatycznie ??

:lol: :lol:

Zadaj pytanie na tym forum :slight_smile:

Forum GSM - Polecam

http://www.telefony.net.pl/forum/index.php

No napisalem za mam irde skopana i sie pytam czy jak zminie soft to bedzie dzialala???

to nie wina softa coś musiało sie uszkodzic w środku zdejmij obudowe i zobacz czy irda trzyma sie płytki a wogóle właczyłes ja w telefonie??

tak wlaczalem ja w telefonie

ale jak ci nie dzial ira??nie dzial to znaczy ze czego nie da sie zrobic??jesli chodzi o wysylanie plikow to normalne, sagem tak jak nokia posiada domyslne odzucanie polaczen za pomoca irdy, ewentualnie mzoesz wyslac kontakty czy wizytowke

PLUSY I MINUSY IrD’y

+ Niska cena

+ Port IrDA jest fabrycznie montowany w wielu laptopach

-BARDZO MAŁY ZASIEG

- Klopoty z zestawieniem nadajnikow

- Półdupleks (jednokierunkowa transmisja danych)

:wink:

moze to być wina softu, miałem taką przygodę że w nokii 3200 nie było wibracji i po wymiaie softu wszystko chodizło jak w nowej :]

lecz moze to być zarówno wada techniczna mogło coś się przepalić zalać etc.

jedynym sposobem żeby przekonać się czy wymiana softu pomoże to wgranie tego nowego softu :]

Ja czytalem ze to jest tak w kazdym Sagemie my-X5m :x

To raczej nie mozliwe

Jakto nie moze to jesty juz tak fabrycznie

jasne ze mozliwe bo moja dziewczyna ma j.w. napisałem 3200 i z żadnego telefonu nie moge się znią połączyć irdą nic się nie da wysłąc ani odebrać… może z takim samym modelem by się udało… ale to wszystko hipotetyczne wszędzie może być inaczej :stuck_out_tongue: