Irytujące łańcuszki-gg!

Chce byście się wypowiedzieli na temat tych wiadomości z gg (…wyślij to 20 osobom albo dostaniesz jedynke z matym…) :confused:

Mnie one , że tak powiem ******

Dziennie dostaje około 10 takich :confused:

Dzis wchodzę na kompa i co widze ?

…nie mam balkonu xD

A w ogóle to jakieś dzieci se jaja ze śmierci czyjejś robią.

Znajomych uświadamiaj

http://lancuszki.avx.pl/

http://www.nielancuszkom.ovh.org/

Nieznajomych blokuj

Ja mam taki sposób

ja miałem taki opis = jeszcze jeden łancuszek to blokuje

poskutkowało

aha i ja też dostałem wiadomość o taki chłopaku bzdury

hmm w komunikatorze tlen.pl można zainstalować wtyczkę “antysyf” która blokuje łańcuszki i co sobie tam ustawisz :stuck_out_tongue:

Bzdury i tyle. Też do dostaje.

Ja do osób które mi coś takiego wysyłają blokuje i już :slight_smile:

widze (nie znajomych) = blokuję, nawet nie czytam bo to nie ma najmniejszego sensu.

naszczęscie mam na tyle ogarnietych znajomych ze sami nie wysylają.

kiedyś u mnie łańcuszki były plagą ;] teraz znajomi się opanowali a od nieznajomych mało wiadomości dostaję (nie wpisujesz do katalogu publicznego żadnej miejscowości i masz obcych z głowy :D) dobrym sposobem na odczepne dla takiej osoby, która wysyła łańcuszki jest wysłanie czegoś takiego, co ja sama również praktykuję :slight_smile: :

kiedyś to od kogoś dostałam i mi się spodobało :slight_smile: a tak btw, to patrzę że twórcy łańcuszków mają coraz większą fantazję, za dużo kreskówek? :stuck_out_tongue:

dobre :lol: :lol: :lol:

Nie dobre.

Jak do mnie przychodzi jakiś łańcuszek, to zazwyczaj coś odpisuję. Zawsze coś innego, bo nigdy nie pamiętam co pisałem poprzednio, a nie chce mi się kopiować z archiwum, czy przygotować sobie w pliku na taką ewentualność.

Mniej więcej jest tak:

***********, nie masz kogo denerwować? Nie rozsyłaj tych bezsensownych, irytujących i beznadziejnych łańcuszków, bo nikt i tak w to nie wierzy, a sam z siebie robisz********. Przecież to jest skrajny *******, tak się bawić, w takie bzdury. Tak więc, jeżeli chcesz, żebym nie przyszedł w nocy i Cię nie zabił, przypadkiem, w napadzie nieobliczalnej złości, gdy następnym razem przeczytam jakiś******* łańcuszek, to pilnuj tego co do kogo wysyłasz, bo nie wiesz z kim tańczysz i który kawałek. Adieu.

Proszę pilnować języka, następnej prośby nie będzie, Joan

jak ktoś maniakalnie wysyła łańcuszki to ma takie groźby gdzieś, bo czesto je chyba dostaje ;] zazwyczaj pewnie ich nawet nie czyta. ale inny łańcuszek przeczyta na pewno i myślę, że prędzej da mu coś do myślenia niż groźba która może się stać zachętą do wysłania większej ilości łańcuszków :lol:

naprawdę? długo nad tym myślałeś/aś?? :-x :?

Kolega twardogłowy jest chyba fanem łańcuszków.

Kiedyś wysłałem (jeszcze gg uzywalem) taką samą wiadomość do wszystkich, że jak jeszcze raz dostane łańcuszek to block i od tamtej pory mam spokój

ty jesteś złośliwy z natury czy myslisz, że w tym dziale się posty nabija? :stuck_out_tongue: czemu się czepiasz skoro to co napisalam nie było skierowane do ciebie? ;]

On nie jest złośliwy, _mona , nawet nie pomyślał o nabijaniu postów, nie wymyśla tych głupot po to, żeby uchodziły za śmieszne, to jest irytujący dzieciak, gówniaż, który dostał necik do ręki i nie do końca jeszcze poznał zasady tutaj funkcjonujące. Ale muszę przyznać, że taki koński penis (o którym była mowa w innym temacie, koleś twardogłowy polecił go na urodzinowy prezent dla jakiejś dziewczyny), to by go nauczył pokory, jak myslisz, _mona?

A co do łańcuszków, to ogólnie są wkurzające, ale tak rzadko mi się to zdarza, że dostaję (bo wytępiłem!), że nie ma to dla mnie większego znaczenia.