Irytujące ścinki mimo nowego komputera

Witam

 

Jakieś 3 tygodnie temu zakupiłem sobie nowy komputer, na początku wszystko pięknie chodziło aż do tej pory.

Podczas grania w jakąkolwiek (w moim przypadku : cs go, gta 5 ,h1z1, minecraft)  są własnie irytujące ścinki , odziwo gry chodzą płynnie stałe 60 fps przy v-sync (zdarzają sie też spadki ) ale i tak są wnerwiające ściny.

 

Nie mam zielonego pojęcia czego to może być wina oto rzeczy które zrobiłem

 

Zreinstalowałem Sterowniki karty graficznej wersja 353.30

 

Zrobiłem 3x formata dysku ssd oraz 2x hdd (nie nie pomogło na ssd jak i hdd były ścinki w grach)

 

Zaktualizowałem Biosa do najnowszej wersji

 

Zaktualizowałem sytem windows 7 ultimate (wszystie aktualizacje)

 

Dosłownie wszystko co sie dało nic z tych rzeczy nie pomogło teraz podam wam specyfikacje komputera.

 

System: Windows 7 Ultimate 64 bit

CPU: Intel Core i7 4790k 4.00 GHZ

GPU: MSI GTX 970 4gb twinfortz 5

Płyta główna MSI B85-G43 GAMING

Ram: 8GB Kingston HyperX 1600 MHZ

Zasilacz: ZALMAN ZM600 ATX 120mm aPFC

Dysk HDD Western Dignital 1TB

Dysk SSD Kingston HyperX 120Gb

 

Zastanawia mnie jedna rzecz może zasilacz jest za słaby do takiego komputera jego cena wynosi ledwo 200 zł  a wiadomo  za 200 zł to złom a nie zasilacz

 

To tyle prosze o waszą pomoc bo poprostu jestem wnerwiony nowy komputer i nie daje rady sobie z cs’em ani z minecraftem poprostu płakać

Sprawdzałeś uruchomienie gier w innych trybach zgodności ?

Sprawdzałeś czy istnieją do nich łatki/patche ?

Przede wszystkim wyłącz VSync w każdej grze (zbędne ograniczanie klatek i zwiększanie czasu reakcji).

Jak wyglądają te ścinki? Gra ma wrażenie ciągłego klatkowania, czy pojawiają się krótkie lagi w pojedynczych momentach?

Dysk HDD Western Dignital 1TB

Jaki model (przypadkiem nie Green) ?

Pojawiają sie krótkie lagi w pojedynczych momentach tak mniej niż 1 sec szczegolnie w gta,

Podczas robienia misji w gta onnline gdy nagle 10 osob strzela z karabinów wtedy jest ich najwięcej praktycznie cały czas obraz staje na mniej niż 1 sec

Model tego dysku hdd to Caviar Blue 1000gb