Irytujący problem - nie działa tvnplayer

Strasznie irytuje nawracający problem z TVNplayer… Niedawno próbowałam odpalić 1 odcinek pewnego serialu na tvnplayerze (na firefoxie) i wyskoczyła informacja Wtyczka Silverlight uległa awarii. Wyczytałam gdzieś w internecie, że trzeba zaisntalować Micsrosoft Net Framework… Tak też zrobiłam i super, odcinek się poprawnie odtwarzał. Po tygodniu chcąc obejrzeć kolejny odcinek odpaliłam tvnplayer a ten już nie działał i znów wyświetlił ten sam komunikat Wtyczka Silverlight uległa awarii. Pomyślałam, że moze trzeba zainstalować nowszę wersję tego Net Framework bo może mam jakąś starą, rzeczywiście, znalazłam w internecie wersję 4, więc ją zaintsalowałam i ku memu zadowoleniu odcinek działał po wykonaniu instalacji, restarcie itd… Dziś po raz kolejny chciałam odpalić odcinek i po raz trzeci wyskoczył ten sam komunikat :confused: strasznie to uporczywe i wkurzające i za 3-cim razem już nie wiem co mam robić, żeby działało. Kiedyś z ta stroną nie było żadnych problemów, nie wiem już jak to naprawić… Pomocy…

Zaktualizuj Silverlight :stuck_out_tongue:

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=229320

To także już instalowałam. GDy pobieram plik z Twojego linku i uruchamiam instalację wyskakuje komunikat, że ta wersja jets już zainstalowana… Powtarzam, filmy działały już wcześniej na tym nieszczęsnym tvnplayer, ale potem znów pojawiały się te komunikaty że wtyczka Silverlight uległa awariii… Problem leży gdzie indziej, czy ktoś się na tym zna?>

Zatem problem leży w Firefoxie/lub w Twoim profilu Firefoxa.Spróbuj zrobić nowy profil i sprawdź. Win+R > wklej: firefox.exe -P > enter.Utwórz nowy profil > Wybierz go i odpal Fx ,przetestuj.

Co to jest profil firefoxa? Nie korzystam zupełnie z tej przeglądarki, służy mi tylko do otwierania stron, które nie chodzą w Operze. A silverlight podobno wcale nie chodzi z Operą. Firefox ostatnio zaktualizował się do nowej wersji. Poza tym nie wprowadzam w nim żadnych zmian, bo praktycznie go nie używam na codzień.

Win+R > enter > wklej: firefox.exe -P > enter.Utwórz nowy profil > Wybierz go i odpal Fx

Niestety nie wiem co to znaczy Win+R ?

Pod Operą nie ma problemu z Silverlightem :wink: ,

Profil to taki zbiór Twoich ustawień ,coś takiego jak konto w systemie.

Klawisz Win+R (klawisz Windows wciskany razem z klawiszem R)

Sorry pomyłka, podobno Microsoft Net Framwork nie działa pod Operą, w każdym razie od dawna istnieje problem że ten cały vod.onet.pl i tvnplayer nie działają pod operą, Tak myślałam, że WIn to klawisz Windows, ale zmyliło mnie to że po tym wstawiłeś by kliknąć enter…

Twoje rozwiązanie z nowym profilem nie pomogło.

I nie ma działać ani pod Operą ,ani pod Firefoxem :smiley: .Służy do czegoś innego :wink:

Ależ jedno i drugie działa bez problemu :wink:

Przechwytywanie.JPG

Przechwytywanie_.JPG

https://addons.opera.com/pl/addons/exte … netpl/2.0/

Do zainstalowania do Opery i wszystko i będzie śmigać bez potrzeby kombinowania z Firefoxem.

:slight_smile:

Kurczę, czemu Twój link nie działa?

Dodane 03.03.2012 (So) 21:14

A w wyszukiwarce rozszerzeń pod hasłem vod ani onet też nic nie znajduje…

Dodane 03.03.2012 (So) 21:17

A na firefoxie mi ten link działa, coś mi się wyraźnie chrzani z tą operą…

Pobierz spod Opery. I nie masz kopiować linka, tylko w niego kliknąć :P:P:P

fiesta , SL na vod.onet już od dawna działa bez tego rozszerzenia, nie mniej jednak jakby to rozwiązało problem to chyba jest jakiś spory bug w SL pod O.

Tak wiem oczywiście że z Opery pobrać :slight_smile: i klikałam, ale na Operze wyskakiwał mi błąd. Ale na firefoxie nie było błędu. Więc doszłam do wniosku, że muszę uaktualnić Operę do najnowszej wersji bo miałam 10.coś tam, czego niegdyś starałam się uniknąć. Ale niepotrzebnie się martwiłam o nową wersję, wszystko śmiga pięknie, vod i tvnplayer też nawet bez tej wtyczki którą podałeś w linku :slight_smile: A więc to była wina braku posiadania najnowszej wersji Operki. Tak czy siak, na Operze śmiga a na ff wciąż nie działa, co tylko świadczy o tym że Opera jest najlepsza :slight_smile: Dzięki wszystkim za pomoc.