ISO --->DVDIso

Witam.

Mam takie pytanko czy da się zrobić NP: Mam gierkę na 2 CD… robię obrazy (mdf i te inne iso).Chciałbym je mieć na jednej płytce DVD. Da się tak??

Da się. Po prostu w nero tworzysz nową sesję i przerzucasz obrazy, by nagrać, nagrywasz. Potem chcąc je otworzyć, instalujesz, wrzucasz do Alcohola.

Struktura plików musi być zachowana.

Nic z tego.

No cyba że chcesz nagrac te dwa obrazy, to nagraj je jako dane.

Zresztą powiedz moze co to za gra to pomyślimy.

Need For Speed :Underground (myślicie że gram w takie badziewia?? brachol mnie prosi)

Po prostu dwa obrazy, np. iso masz. Tworzysz nową kompilację w Nero, przerzucasz te dwa obrazy i nagrywasz. Potem otwierasz za pomocą wirtualnych dysków Alcohola.

Ale tak nie chce. Żeby w czasie instalacji nie zmieniać płyty jakoś skleić dane.

A zastanawiałes się czy to jest zgodne z licencją???

Ekhem…Kopia własna bezpieczeństwa…To akurat zgodne.

Jestem na profilu Informatycznym w Gimnazjum, a facet każe znać prawo w związku z tymi rzeczami.

Mylisz kopie z przerobieniem kolego. :?

Trochę tego nie rozumiem…Możesz przybliżyć ?

Chodzi mu o to aby z 2 płyt cd zrobić jedną DVD. :slight_smile:

Dzięki temu nie musi zmieniać płyty.

Jest to ingerencja w oprogramowanie… i mi rowniez wydaje sie ze jest to niezgodne z prawem autorskim :stuck_out_tongue:

Na inf. w gim tez to mialem i za klasowke z tego dostalem 5+ (bo 6 nie bylo :p) teraz niestety opuszczam ta piekna szkole ;(

A nie można tego traktować jako kopię zapasową oryginalnej gry?

Nie robisz obrazow plyt CD.

Stworz sobie folder np. na pulpicie i wrzuc tam zawartosc 1 cd.

Potem wrzuca zawartosc 2 cd.

NIE do osobnych folderow tylko pliki tak jak leca do tego jednego utworzonego folderu.

Potem tylko nagraj zawartosc folderu na DVD najlepiej przez NERO i juz.

Niestety, ale po takim myku gra nie ruszy…